اولین واکنش سرمربی النصر به جذب کریستیانو رونالدو

انگیزه زیادی برای رفتن به منچستر داشتم

0 128

سرمربی تیم فوتبال النصر عربستان سرانجام نسبت به جذب کریس رونالدو واکنش نشان داد.

به گزارش سرخ نیوز، رودی گارسیا حالا اولین واکنش خود را نسبت به جذب کریستیانو رونالدو توسط النصر نشان داده و می‌گوید بازیکنان بزرگ راحت‌ترین افراد برای هدایت هستند.

فوق ستاره ۳۷ ساله تیم ملی پرتغال که مقابل سوئیس و مراکش در جام جهانی از برنامه‌های تاکتیکی سانتوس خارج شده بود، سرانجام نتوانست به یکی از مهم‌ترین جام‌های دوران ورزشی خود برسد.

رونالدو جام جهانی سیاهی را پشت سر گذاشت. او قبل از شروع مسابقات مصاحبه‌ای طوفانی با پیرس مورگان داشت و انتقادات فراوانی را به مدیران منچستر و اریک تن‌هاگ وارد کرد که در نهایت باعث فسخ قرارداد کریستیانو با شیاطین سرخ شد.

با این حال، علی‌رغم اختلاف رونالدو با تن‌هاگ و سانتوس، اریک گارسیا سرمربی سرشناس النصر می‌گوید مدیریت این ستاره پرتغالی آسان است و او از اینکه بتواند مربی رونالدو باشد، خوشحال است.

آنالیز پس از جام؛ همه آنچه بر رونالدو در قطر گذشت

گارسیا در قسمت دیگری از صحبت‌هایش مطرح کرده که سال گذشته به نیمکت منچستر بسیار نزدیک بوده اما در نهایت مدیران باشگاه رالف رانگنیک را به عنوان سرمربی انتخاب کردند. او به AS گفته است: هر فردی از اینکه بتواند مربی کسی مثل رونالدو باشد خوشحال می‌شود و من در نوامبر ۲۰۲۱ نزدیک به نیمکت منچستر بودم. من دو مرتبه با جان مورتاگ و دارن فلچر از مدیران منچستر یونایتد ملاقات کردم اما فرد دیگری مربی شد.

بیشتر بخوانید:  حضور رونالدو برای النصر خوش یمن نبود!

سرمربی فرانسوی النصر در ادامه گفت: انگیزه زیادی برای رفتن به منچستر داشتم و می‌خواستم از این فرصت بزرگ استفاده کنم. اما همیشه این را می‌گویم که مدیریت بازیکنان بزرگ خیلی راحت است چون آن‌ها باهوش هستند. من این تجربه را در رم با توتی دارم.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.