جنجال جدید زلاتان ؛ این قسمت: کریستیانو رونالدو!

0 120

زلاتان ابراهیموویچ اظهار نظری کرد و گفت که ما هیچ‌وقت داستان واقعی و چرایی خروج رونالدو از منچستر را متوجه نمی‌شویم.

به گزارش سرخ نیوز، زلاتان ابراهیموویچ، ستاره سوئدی دنیای فوتبال طی اظهار نظری جنجالی می‌گوید که ما هیچ‌وقت داستان واقعی و چرایی خروج کریس رونالدو از منچستر را متوجه نمی‌شویم. چرا که تن‌هاگ و رونالدو در خصوص این جدایی صادقانه صحبت نکرده‌اند.

رونالدو قبل از جام جهانی در مصاحبه جنجالی‌اش با مورگان اعلام کرد احترامی برای تن‌هاگ قائل نیست. سرمربی هلندی منچستر نیز در جواب رونالدو اعلام کرد این بازیکن هرگز به صورت شفاف نگفته است که می‌خواهد منچستر را ترک کند. ابراهیموویچ با استناد به این دو مورد می‌گوید از نظر او هر دو طرف صادق نبوده‌اند و به همین دلیل اظهار نظر کمی سخت به نظر می‌رسد.

ابراهیموویچ که همراه با میلان در دبی است به خبرنگاران گفت: فکر می‌کنم ما هرگز داستان واقعی را متوجه نمی‌شویم. آن‌ها بیشتر حرف‌هایی را به زبان می‌آورند که به نفع خودشان است و می‌خواهند از خودشان محافظت کنند. سپس باشگاه حرف‌های دیگری می‌زند. آن‌ها مثل من نیستند؛ من به شما واقعیت و آن چیزی که واقعا اتفاق افتاده را می‌گویم. اما انسان‌ها متفاوت هستند و می‌خواهند از وجهه خود محافظت کنند. برای من بهترین تصویر این است که خودت باشی. پس ما نمی‌دانیم داستان واقعی چه بوده است.

بیشتر بخوانید:  قیمت‌ های بلیت VIP بازی پرسپولیس - آلومینیوم اراک مشخص شد + عکس

جنجال جدید زلاتان ؛ این قسمت: کریستیانو رونالدو!

هم‌چنین ستاره سوئدی میلان به اشک‌های رونالدو بعد از شکست مقابل مراکش در جام جهانی واکنش نشان داد و آن را احساسی دانست. زلاتان در این مورد گفت: همه در تلاش هستند که جام جهانی را برای خود کنند و قهرمان شوند. اما در عین حال همه به آن نمی‌رسند. پس اگر قهرمان نشوید طبیعی است ناراحت و احساساتی شوید؛ همانطور که اگر قهرمان شوید، طور دیگری احساساتی می‌شوید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.