پاس هنرمندانه مسی و تصاویری که وایرال شد + عکس

0 57

ویدیویی از لحظه پاس استثنایی لیونل مسی به مولینا در جریان دیدار برابر هلند منتشر شده که با واکنش‌های زیادی در فضای مجازی همراه است.

به گزارش سرخ نیوز، آرژانتین در شرایطی باید تا ساعتی دیگر به مصاف کرواسی برود که انتشار ویدیویی از لحظه پاس استثنایی لیونل مسی به مولینا در جریان دیدار برابر هلند، با واکنش‌های زیادی در فضای مجازی همراه شده است.

آلبی سلسته در شرایطی به گل نخست برابر حریف اروپایی خود رسید که مسی در شرایطی دشوار، یک پاس استثنایی برای بازیکن اتلتیکو مادرید ارسال کرد. تصاویر باورنکردنی ضبط شده از جایگاه هواداران، لحظه پاس گل شگفت‌انگیز لیونل مسی را نشان می‌دهد که بارها در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است.

هرچند که مسی خود توانست گل دوم را وارد دروازه هلند کند اما رسانه‌ها با تعبیر اینکه او از “ناکجا آباد” و در شرایطی که کسی انتظارش را نداشت، یک پاس استثنایی به مولینا داد. او توپ را از میان پاهای ناتان آکه عبور داد تا زمینه ساز گل نخست تیمش شود.

پاس هنرمندانه مسی و تصاویری که وایرال شد

حالا فیلم این لحظه از جایگاه هواداران که از روی سکوها ضبط شده، نشان می‌دهد که مسی با چه سرعتی می‌دود و کمک می‌کند تا تلاش‌هایش، آلبی سلسته را به گل برساند. گلی با یک پاس استثنایی که فقط از مسی برمی‌آمد.

بیشتر بخوانید:  واکنش وزیر ورزش به صحبت های یحیی گل محمدی
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.