کنایه الیور کان به نویر ؛ او گوش به حرف هیچ کس نمی دهد

نویر از بهترین های جهان است

0 28

الیور کان در خصوص مصدومیت مانوئل نویر گفت: فقدان او برای تیم مساله ای جدی است اما ما باور داریم که بهبودی خوب پیش می رود.

به گزارش سرخ نیوز، مانوئل نویر پس از حذف زودهنگام تیم ملی آلمان در مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر به تعطیلات رفت تا آرامش پیدا کند. اما نویر با آسیب دیدگی چنان جدی مواجه شد که با هلیکوپتر به بیمارستان منتقل شد. اولیور کان از نویر انتقاد کرد که گوش شنوا ندارد.

اولیور کان در مورد نویر به RG گفت: «مانوئل تصمیم گرفت پس از جام جهانی به تعطیلات برود. بعد از وارد شدن چنان استرسی نیاز به استراحت داشت. نویر به شدت طرفدار اسکی آلپاین است و به همین دلیل برای اسکی کردن به نقاط شیب دار رفته بود. می دانم که چندین بار به او تذکر داده شده بود که هنوز مقدار برف کم است و سنگ ها در مسیر بسیار زیاد است و برای اسکی کردن خطرناک است اما نویر گوش به حرف هیچ کس نمی دهد.

نویر تا یورو 2024، دروازه‌بان اول آلمان

در نهایت ناجیان مجبور شدند او را از کوهستان نجات دهند و با هلی کوپتر به بیمارستان برسانند تا عمل جراحی کند. دروازه بان مان را تا آخر فصل از دست دادیم. واقعا وحشتناک است چون او از بهترین های جهان است. فقدان او برای تیم مساله ای جدی است اما ما باور داریم که بهبودی خوب پیش می رود. در حال حاضر باید مساله جانشینی او را حل کنیم. این وضعیت موقتی است، مانوئل به زودی برمی گردد»

بیشتر بخوانید:  ادعای کاوه رضایی ؛ بازیکن استقلال هستم !

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.