ایرانسل باز هم اسپانسر پرسپولیس شد

0 32

ایرنسل و پرسپولیس قرارداد همکاری امضا کردند.

به گزارش سرخ نیوز، با نزدیک شدن به هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران و بازی حساس شهرآورد، این قرارداد با حضور رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و دکتر بیژن عباسی‌آرند مدیرعامل ایرانسل به امضاء رسید.

با حضور مدیران عامل شرکت‌های پرسپولیس و ایرانسل، این دو شرکت با امضای قرارداد همکاری برای دومین سال پیاپی به همکاری با یکدیگر ادامه خواهند داد و ایرانسل به عنوان حامی رسمی پرطرفدارترین تیم ایران و پرتماشاگرترین تیم قاره معرفی می‌شود.

بر اساس این قرارداد، ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، در ادامه اقدامات خود، با هدف ایجاد شور و نشاط در جوانان به‌عنوان جامعه اصلی مشترکان این اپراتور، کمک به توسعه پایدار و ارتقای جایگاه اقتصادی و فرهنگی باشگاه پرسپولیس و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های بالقوه موجود برای ارائه خدمات بیشتر به هواداران این باشگاه، از باشگاه پرسپولیس حمایت می‌کند.

ایرانسل باز هم اسپانسر پرسپولیس شد

به این ترتیب ایرانسل خود را به عنوان حامی رسمی پرطرفدارترین و یکی از قدیمی‌ترین باشگاه‌های ورزشی کشور معرفی کرد که در سطح قاره به عنوان پرتماشاگرترین و پرمخاطب‌ترین تیم در میادین ورزشی شناسایی شده است و رکورد پنج قهرمانی متوالی در لیگ فوتبال ایران را در کنار پرافتخارترین تیم رقابت‌ها در اختیار دارد.

بیشتر بخوانید:  پیام تبریک باشگاه یوونتوس به مناسبت تولد رونالدو!

ایرانسل پیش از این، در سال ۸۶-۸۷، همچنین سال ۱۳۹۶ به مدت سه سال و نیز از آغاز نیم فصل دوم لیگ برتر ۱۴۰۱_۱۴۰۰، حامی باشگاه پرسپولیس بود و این باشگاه را در کسب افتخارات مختلف، از جمله قهرمانی در لیگ برتر، سوپرجام و حضور در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا با کسب عنوان نایب قهرمانی، همراهی کرد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.