تئو هرناندز: برای خوشحالی برادرم با فرانسه به قهرمانی جام جهانی می رسیم

0 123

تئو هرناندز برادر لوکاس هرناندز در تیم ملی فرانسه می‌گوید من می‌خواهم برای خوشحالی برادرم که شده با فرانسه عنوان قهرمانی جام جهانی را کسب کند.

به گزارش سرخ نیوز، لوکاس هرناندز، مدافع کناری تیم ملی فرانسه، در همان اولین بازی این تیم در جام جهانی برابر استرالیا دچار مصدومیت شدیدی شده و ادامه تورنمنت را از دست داد. جالب اینجاست در مسابقات بعدی این تئو هرناندز، برادر لوکاس بود که در ترکیب ثابت قرار گرفت. حالا تئو مدعی شد هر روز با برادرش در ارتباط بوده و تلاش می‌کند عنوان قهرمانی در جام جهانی را با لباس فرانسه جشن بگیرد.

تئو هرناندز گفت: “من هم برای موفقیت خودم و هم برای خوشحال کردن لوکاس بازی می‌کنم و امیدوارم بتوانم با تیم ملی فرانسه به عنوان قهرمانی در جام جهانی دست پیدا کند. وقتی سرمربی من را به اردوی نهایی تیم برای جام جهانی دعوت کرد، لوکاس نیز خیلی خوشحال شده و به من افتخار می‌کرد.

من نیز بابت حضور برادرم بسیار حس خوبی داشتیم و ما همگی دوست داشتیم لوکاس نیز حالا در اردوی تیم ملی فرانسه حاضر باشد. این مصدومیت در بازی با استرالیا واقعا برای او سخت بود. آسیب دیدگی لوکاس شدید بوده و او برای مدتی طولانی قادر به حضور در میدان نخواهد بود. من می‌خواهم برای خوشحالی برادرم که شده با فرانسه عنوان قهرمانی جام جهانی را کسب کند. از زمانی که لوکاس برای انجام جراحی از ما جدا شده و اردوی فرانسه را ترک کرد، ما هر روز با یکدیگر صحبت می‌کنیم و من جویای احوال او هستم.”

بیشتر بخوانید:  عنایتی ‌: مگر چاله میدان است که ما را تهدید کنند؟
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.