جشن صعود به فینال آرژانتینی ها در رختکن + عکس

پیش به سوی فینال

0 110

شب گذشته آرژانتین با پشت سر گذاشتن تیم ملی کرواسی توانست به فینال رقابت های جام جهانی 2022 راه پیدا کند.

به گزارش سرخ نیوز، تیم ملی آرژانتین شب گذشته در مرحله نیمه نهایی جام‌جهانی 2022 قطر به مصاف تیم ملی کرواسی رفت و موفق شد با نتیجه 0-3 برابر این تیم به پیروزی برسد.

پیروزی در بازی آرژانتین و کرواسی به معنای صعود شاگردان لیونل اسکالونی به دیدار نهایی جام جهانی 2022 است و آنها حالا این فرصت را یک بار دیگر پس از جام جهانی 2014 دارند تا در این دیدار به میدان بروند و برای فتح جام جهانی تلاش کنند.

این دیدار از سویی دیگر نیز اهمیت بسیار زیادی برای این تیم دارد چون این آخرین حضور لیونل مسی در جام‌های جهانی است و آنها امیدوار هستند که بتوانند اسطوره فوتبال کشورشان را با تنها جامی که در ویترین افتخاراتش نیست بدرقه کنند.

جشن صعود به فینال آرژانتینی ها در رختکن + عکس

آنها شب گذشته پس از پایان بازی در میانه زمین جشن گرفتند و به یکدیگر تبریک گفتند اما این پایان کار نبود و جشن آنها در رختکن نیز با خوشحالی و پایکوبی بیشتر ادامه پیدا کرد.

بیشتر بخوانید:  نتیجه نساجی مازندران مقابل پیکان/ تقسیم امتیازات در قائمشهر

جشن صعود به فینال آرژانتینی ها در رختکن + عکس

تصاویر منتشر شده از رختکن این تیم توسط نیکلاس اوتامندی نشان می‌دهد که بازیکنان این تیم در حالی که سرودی را سر داده بودند در رختکن جشنی مفصل را به پا کردند تا نشان دهند که حضور در فینال جام جهانی 2022 اهمیت زیادی برای این تیم داشته است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.