داستان رفاقت دو ستاره؛ امباپه و حکیمی

0 681

فرانسه و مراکش امشب در دیداری حساس در مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2022 قطر به مصاف هم می روند و این بازی رویارویی دو دوست صمیمی نیز خواهد بود.

به گزارش سرخ نیوز، تیم ملی فرانسه امشب در دیداری حساس و تماشایی در مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2022 قطر به مصاف تیم ملی مراکش می‌روند و این بازی رویارویی دو دوست صمیمی نیز خواهد بود.

کیلیان امباپه و اشرف حکیمی در رختکن پاری سن ژرمن جدایی‌ناپذیر هستند و این موضوع را بارها در طول دوران حضورشان در این باشگاه و حتی در چند هفته گذشته در قطر نیز به خوبی به نمایش گذاشتند.

امباپه پیش از این در بازی فرانسه برابر تونس گفته بود:« ما اینجا در اجوکیشن سیتی هستیم. 40 هزار نفر روی سکوها حضور دارند. من امیدوارم که ما پیروز شویم و سپس برابر مراکش بازی کنیم. مجبور هستم دوستم را در زمین نابود کنم. این موضوع قلبم را می‌شکند اما می‌دانید که فوتبال همین است. من باید او را نابود کنم.»

داستان رفاقت دو ستاره؛ امباپه و حکیمی

پی اس جی با جذب حکیمی به مبلغ 60 میلیون یورو از اینتر قمار بزرگی کرد. روند سازگاری او با این تیم آسان نبود. هرچند حضور جامعه بزرگی از مراکشی‌ها در پاریس به این بازیکن کمک زیادی کرد تا احساس کند در خانه است و در رختکن این تیم نیز امباپه بود که سعی کرد شرایط را برایش بهبود ببخشد.

بیشتر بخوانید:  مطهری : از تلاش بچه ها راضی هستم اما از نتیجه راضی نیستم

آنها که فاصله سنی بسیار کمی هم دارند (23 و 24 سال) خیلی زود با هم صمیمی شدند و رفاقت قابل تحسینی را آغاز کردند. سرگرمی آنها در بیرون از زمین هم یکی بود و همین باعث نزدیکی بیشتر این دو بازیکن شد.

این صمیمیت در حدی بود که حکیمی چند ماه قبل اعلام کرد جزو معدود نفراتی بوده که از تصمیم امباپه برای ادامه حضورش در پی اس جی خبر داشته است. او در این باره گفت:« بقیه بازیکنان در زمین فهمیدند اما من از چندین روز قبل می‌دانستم. تماس‌هایی از افرادی داشتم که مدت‌ها بود خبری از آنها نبودند و می‌خواستنند از تصمیم دوست من مطلع شوند.»

داستان رفاقت دو ستاره؛ امباپه و حکیمی

سومین نفری که به جمع آنها وارد شد، سرخیو راموس بود که هر دوی آنها را به خانه‌اش در سویل دعوت کرد. آنها سوم نوامبر به خانه او رفتند و تصاویری از حضورشان در کنار خانواده این ستاره سابق رئال مادرید منتشر کردند.

این ستاره فرانسوی به خوبی اسپانیایی هم صحبت می‌کند. او به واسطه حضور حکیمی و راموس همه چیز را درباره مادرید می‌داند. دوستی 15 ماهه او با این بازیکن مراکشی باعث شده که زبانش بهتر شود و بسیاری باور دارند در تصاویر بسیاری که این دو را در رختکن، منزل یکدیگر و رستوران نشان می‌دهد، آنها به اسپانیایی با هم صحبت می‌کنند.

بیشتر بخوانید:  ترکیب پیکان مقابل نساجی مازندران/ هفته نوزدهم لیگ برتر

امباپه حتی در قطر نیز برای دیدار دوستش در زمان تعطیلی به اردوی تیم ملی مراکش رفت و پس از پیروزی آنها برابر اسپانیا در مرحله یک هشتم جام جهانی 2022 نیز به او تبریک گفت.

داستان رفاقت دو ستاره؛ امباپه و حکیمی

آنها در طول این مدت بارها پیام‌هایی را در شبکه‌های اجتماعی رد و بدل کردند که نشان از رفاقت نزدیک‌شان داشت و مشخص بود که این صمیمیت تنها به خوشحالی پس از گل مشترک در زمین بازی محدود نمی‌شود.

حالا این بازی تنها رویارویی مراکش و تیم ملی فرانسه در زمین بازی نیست. این تقابل دو دوست صمیمی در ورشگاه البیت و مقابل چشمان 80 هزار تماشاگر است. مهم نیست که صمیمیت و رفاقت آنها چقدر عمیق است، این بار نبردی جدی بین این دو نفر شکل خواهد گرفت.

هر دو به خوبی از توانایی و استعداد باورنکردنی یکدیگر آگاه هستند و می‌دانند که چه چیزی در زمین انتظارشان را خواهد کشید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.