دالیچ بعد از شکست: سرمان را بالا می گیریم

برای پیروزی در بازی رده بندی آماده می‌شویم

0 67

زلاتکو دالیچ سرمربی تیم ملی کرواسی بعد از شکست این تیم در بازی با آرژانتین به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش سرخ نیوز، با شکست در بازی آرژانتین کرواسی، ماجرای تلاش کروات‌ها برای فتح جام جهانی در نیمه‌نهایی جام جهانی 2022 قطر به پایان رسید و شاگردان زلاتکو دالیچ حالا بهترین مقامی که می‌توانند به دست بیاورند مقام سومی است.

زلاتکو دالیچ، سرمربی کرواسی، در پایان بازی گفت تیمش خیلی زود از نظر روانی شکست را پذیرفت که این اتفاق در چنین بازی مهمی نباید رخ می‌‌داد. او همچنین اعتراف کرد کرواسی در فاز تهاجمی راه‌حلی برای نفوذ به دفاع آرژانتین نداشت. دالیچ همچنین وعده داد که تیمش حالا برای پیروزی در بازی رده‌بندی جام جهانی آماده خواهد شد.

دالیچ بعد از شکست: سرمان را بالا می گیریمسرمربی کرواسی در پایان بازی در پاسخ به سوالات خبرنگاران گفت:

از بازیکنانم انتقاد ندارم؛ باید برای بازی رده‌بندی آماده بشویم
قبل از هر چیز می‌خواهم به آرژانتین تبریک بگویم. حالا وظیفه ما این است که سرمان را بالا بگیریم و برای کسب مقام سومی جام بجنگیم. من هیچ انتقاد و اعتراضی به بچه‌ها ندارم. ما در نیم ساعت اول خوب بودیم و موفق شدیم به خوبی حریف را کنترل کنیم. ولی روی یک ضدحمله و ضربه پنالتی گل خوردیم. الان وقت افسوس خوردن و غر زدن نیست. بهتر است از همین حالا برای بازی رده‌بندی آماده بشویم.

بیشتر بخوانید:  علاقه الهلال به جذب سرخیو بوسکتس

پنالتی آرژانتین که به گل اول این تیم تبدیل شد؟
تا جایی که می‌دانم علت اعتراض بچه‌های ما این بود که قبل از آن صحنه منتهی به پنالتی باید یک کرنر به نفع ما اعلام می‌شد. ولی الان چه می‌شود کرد؟ نمی‌توان زمان را به عقب برگرداند پس شکایت کردن فایده‌ای ندارد. ما بازی را باختیم و من هیچ شکایتی از بچه‌ها ندارم.

عملکرد کرواسی در جریان بازی
ما موقعیت‌های خوبی ساختیم و توپ را طبق برنامه‌ها به جناحین می‌بردیم ولی در فاز تهاجمی خوب نبودیم. تا لحظه‌ای که گل اول را خوردیم همه چیز خوب بود. در حمله ولی راه‌حلی نداشتیمو

تعویض‌ها
با تعویض‌ها می‌خواستیم به بازی تیم‌مان عمق بدهیم. با حضور اورسیچ توانستیم پریشیچ را به کنار زمین برگردانیم. با حضور ولاشیچ هم می‌خواستیم یک بازی دیگر در میدان داشته باشیم تا در بازی هوایی به کارمان بیاید. ولی بعد گل سوم را خوردیم. ما شایسته شکست بودیم.

بیشتر بخوانید:  شاهکار ناتمام مدیران استقلال ؛ چند می گیری، نیمکت نشین شوی!

وضعیت بروزوویچ؟
او در عضلاتش احساس درد می‌کرد. سعی می‌کنیم برای بازی بعدی که رده‌بندی است آماده‌اش کنیم.

گفتنی است نتیجه بازی آرژانتین کرواسی ۳ بر ۰ به سود آرژانتین به ثبت رسید و با این پیروزی آرژانتین نخستین تیم صعودکننده به فینال جام جهانی ۲۰۲۲ لقب گرفت.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.