لیونل مسی بعد از صعود به فینال : این گروه دیوانه است!

0 77

لیونل مسی کاپیتان و ستاره آلبی سلسته بعد از پیروزی در بازی آرژانتین و کرواسی، آلبی سلسته را یک گروه دیوانه نامید.

به گزارش سرخ نیوز، لیونل مسی در کنار آلوارز ستاره آلبی سلسته در بازی آرژانتین کرواسی بود. او پس از اینکه گل اول آرژانتین به کرواسی را با ضربه پنالتی به ثمر رساند، با حرکت تکنیکی خود زمینه ساز گل دوم شد و درنهایت هم نبوغ خودش را بار دیگر مقابل یکی از مطمئن‌ترین مدافعان جام به رخ کشید و با گذر از گواردیول گل سوم آرژانتین را برای آلوارز ساخت.

شماره 10 افسانه‌ای تیم ملی فوتبال آرژانتین پس از پایان احساس خود را اینطور بیان کرد: «چیزهای زیادی از ذهنم عبور کرد، این خیلی هیجان انگیز است. دیدن این آدم‌ها، این خانواده در طول جام جهانی. این شبیه چیزی غیرقابل باور است.»

او سپس با خطاب قرار دادن هواداران آرژانتین ادامه داد: «از وقتی به اینجا رسیدیم لذت می‌برم. ما با باخت شروع کردیم ولی از مردم خواستیم به ما اعتماد کنند. ما این را می‌دانستیم. این گروه دیوانه (شگفت‌انگیز) است، ما انجامش دادیم، از تمام این لحظات لذت ببرید.»

بیشتر بخوانید:  علاقه‌ بارسلونا به جذب ستاره مراکشی فیورنتینا

ستاره فوتبال دنیا که می‌خواهد با فتح جام جهانی نامش را در کنار مارادونا در تاریخ فوتبال جاودانه کند، در پایان حرف‌هایش به روزهای سختی اشاره کرد که برای تجربه دوباره حضور در فینال آنها را پشت سر گذاشته است: «خانواده‌ام را به یاد می‌آورم. این بهترین چیز برای من است. ما لحظات بسیار سختی را پشت سر گذاشته‌ایم و الان باید چیزی دیدنی و تماشایی‌تر را تجربه کنیم.»

گفتنی است نتیجه بازی آرژانتین کرواسی 3 بر 0 به سود آرژانتین به ثبت رسید و با این پیروزی آرژانتین نخستین تیم صعودکننده به فینال جام جهانی 2022 لقب گرفت.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.