چرا دیبالا در جام جهانی بازی نمی‌کند؟

0 791

لیونل اسکالونی سرمربی تیم ملی آرژانتین در مورد دلیل بازی ندادن به پائولو دیبالا در دیدارهای قبلی صحبت کرد.

به گزارش سرخ نیوز، پائولو دیبالا مصدوم به جام جهانی ۲۰۲۲ رسید و پس از ریکاوری از سوی لیونل اسکالونی در ترکیب آرژانتین قرار نگرفت تا اینکه شب گذشته در بازی نیمه نهایی برابر کرواسی از دقیقه 74 به جای جولین آلوارز وارد زمین شد.

در واقع پس از گل سوم بود که اسکالونی با فراغ بال بیشتری تیمش را هدایت کرد و  برخلاف بازی های گذشته به بازیکنانی فرصت داد که کمتر فرصت بازی به دست آورده بودند. دیبالا از دقیقه 74 به جای جولین آلوارز به زمین وارد شد تا به این ترتیب اگر در بازی فینال بنابر شرایط مسابقه فرصت بازی به دست نیاورد، حداقل در نیمه نهایی طعم حضور در ترکیب آرژانتین در جام جهانی 2022 و صعود به فینال این رقابت ها را تجربه کرده باشد.

چرا دیبالا در جام جهانی بازی نمی‌کند؟

اسکالونی در مورد دلیل بازی ندادن به دیبالا تا قبل از نیمه نهایی گفت: «دیبالا بازی نکرد چون موقعیت مناسبی برای اینکه او را به زمین بفرستم پیدا نکرده بودم. او شرایط بدنی خوبی دارد و دیگر مصدوم نیست. پائولو می تواند حتی در ترکیب اصلی هم قرار بگیرد، با این حال ترجیح دادم روی بازیکنانی که تا به اینجای جام در ترکیب ثابت بوده اند و جواب هم داده اند، حساب کنم. از دیبالا راضی هستم و خوشحالم که دیگر مصدومیتی ندارد ولی در تیم 26 بازیکن دارم و در هر بازی سعی می کنم بهترین ترکیب را به زمین بفرستم. البته گاهی شرایط بازی ایجاب می کند که در ترکیب تغییراتی ایجاد کنم. دیبالا می تواند در فینال هم شانس بازی داشته باشد.»

بیشتر بخوانید:  آرسنال برای جذب جورجینیو دست به کار شد
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.