کری‌خوانی بازیکنان آرژانتین برای برزیل و انگلیس بعد از صعود به فینال

0 109

بازیکنان تیم فوتبال آرژانتین بعد از صعود به فینال رقابت های جام جهانی 2022 قطر در رختکن از خجالت تیم‌های برزیل و انگلیس درآمدند.

به عنوان سرخ نیوز، آرژانتین شب گذشته با سه گل برابر کرواسی پیروز شد و یک بار دیگر به فینال جام جهانی 2022 رسید. آخرین بار در سال 2014 بود که آرژانتین به فینال رفت و آنجا به آلمان 1-0 باخت. مسی و یارانش حالا شانس مجددی نصیب‌شان شده و نمی‌خواهند این یکی را از دست بدهند.

پیروزی 3-0 برابر کرواسی قاطعانه بود و آرژانتینی‌ها در رختکن سر از پا نمی‌شناختند. در میان جشن و پایکوبی، شعارها علیه برزیل و انگلیس نیز مثل همیشه داغ بود. رقابت با برزیل که دیرینه است و کری بین مردم این دو کشور همیشه وجود داشته است. برزیل در دور قبل برابر کرواسی در ضربات پنالتی باخت و نتوانست به نیمه نهایی برسد و حریف آرژانتین شود تا این قضیه سوژه تمسخر بازیکنان آلبی سلسته شود.

در ویدیویی که نیکولاس اوتامندی در استوری اینستاگرام خود منتشر کرده، مشخص است که آن‌ها برای برزیلی‌ها کری می‌خوانند وشعارهای تند قدیمی در مورد انگلیس را نیز سر دادند: «من آرژانتینی هستم، مالویناس (جزایر فالکلند) را فراموش نمی‌کنم، حرامزاده‌های انگلیسی.»

بیشتر بخوانید:  سفر لئاندرو پریرا از ترکیه یا امارات به ایران / مهاجم برزیلی به دیدار با آلومینیوم نمی رسد

لازم به ذکر است که برای دهه‌ها به شدت بین بریتانیایی‌ها و آرژانتینی‌ها در مورد جزایر مالویناس مناقشه وجود داشته و در سال 1982 درگیری نظامی 74 روزه در این مورد نیز رخ داد که باعث کشته شدن 649 آرژانتینی شد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.