لیگ برتر والیبال/ تقابل جذاب عطایی با مربی تیم ملی

0 56

دو تیم هراز آمل و ایفاسرام اردکان در این هفته از لیگ برتر والیبال به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش سرخ نیوز، هفته نخست دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران روز یکشنبه یازدهم دی‌ماه با هفت دیدار در شهرهای مشهد، مریوان، رامسر، سیرجان، اردکان، تهران و ارومیه پیگیری می‌شود.

تیم‌ لبنیات هراز آمل قهرمان نیم فصل و صدرنشین جدول با 12 برد و 34 امتیاز در هفته چهاردهم لیگ برتر میهمان ایفاسرام در اردکان است. شاگردان بهروز عطایی سرمربی هراز در این مسابقه به دنبال کسب سیزدهمین برد خود هستند و در دور رفت نیز در آمل سه بر صفر حریف خود را شکست دادند.

تیم نهم جدول (ایفاسرام اردکان) در این مسابقه برای هفتمین برد خود تلاش می‌کند تا تعداد برد و ناکامی‌هایش برابر شوند. این بازی دومین مسابقه ایفاسرام با علیرضا طلوع‌کیان است و با توجه به سال‌ها همکاری عطایی و طلوع‌کیان، رقابت‌ دو مربی بین‌المللی کشورمان از جذابیت‌های خاص این دیدار خواهد بود.

در یکی دیگر از دیدارهای این هفته تیم شهداب یزد مدافع عنوان قهرمانی که با 9 برد و 23 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار دارد، در آغاز دور برگشت در رامسر به مصاف هورسان می‌رود. شاگردان رحمان محمدی‌راد سرمربی هورسان در نخستین بازی خانگی خود در این فصل از رقابت‌ها انگیزه زیادی برای شکست شهداب دارند تا نتیجه دور رفت را تکرار کنند.

بیشتر بخوانید:  دو هفته پایانی لیگ برتر والیبال همزمان برگزار می شود

نماینده رامسر در حال حاضر با هشت برد و 24 امتیاز در رتبه چهارم قرار دارد و برای حفظ جایگاه خود و نیم نگاهی به صعود باید فاتح مسابقه با شهداب باشد، اما شکست مدافع عنوان قهرمانی حتی در بازی خانگی کار آسانی برای هورسانی‌ها نیست.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.