اعتراض طرفداران پورتو به تصمیم جنجالی ؛ طارمی چرا در لیست بهترین ها نیست!

جنجال زیر پست شبکه بزرگ پرتغالی

0 26

شبکه Sport Tv که بزرگترین شبکه ورزشی پرتغال به شمار می رود در یک نظرسنجی از بهترین های لیگ پرتغال نام برد که در این بین مهدی طارمی، ستاره پورتو جایی در این لیست نداشت.

به گزارش سرخ نیوز، سال گذشته میلادی به بهترین شکل ممکن برای مهدی طارمی سپری شد. مهاجم ایرانی پورتو علاوه بر کسب سه عنوان قهرمانی، فصل کنونی پرتغال را نیز به خوبی آغاز کرده و در چهارده دیداری که برای آبی و سفیدها به میدان رفته، با به ثمر رساندن 9 گل و دادن پنج پاس گل، روی چهارده گل تیمش تأثیر مستقیم داشته و اکنون نیز بهترین گلزن (به صورت مشترک) و بهترین پاسور لیگ برتر پرتغال است.

دو روز پیش بود که مهدی طارمی به انتخاب مخاطبان روزنامه معروف اوجوگو، به عنوان بهترین بازیکن سال 2022 انتخاب شد و جایزه ای را نیز دریافت کرد. آنها در یک نظرسنجی دیگر، پیش بینی کردند که مهاجم ایرانی پورتو، عنوان بهترین بازیکن سال 2023 را نیز کسب کند.

با وجود درخشش طارمی در فصل کنونی لیگ برتر پرتغال، اما شبکه Sport Tv که بزرگترین شبکه ورزشی پرتغال به شمار می رود و تمامی مسابقات فوتبال این کشور را پوشش می دهد، با یک نظرسنجی در صفحه توییتری خود، حسابی جنجال آفرین شده و این بار نیز پای مهدی طارمی در میان است.

اعتراض طرفداران پورتو به تصمیم جنجالی ؛ طارمی چرا در لیست بهترین ها نیست!
این پست جنجالی شبکه Sport Tv است که 2 بازیکن از بنفیکا در آن حضور دارند ولی خبری از مهدی طارمی نیست.

این شبکه در یک نظرسنجی که در توییتر منتشر کرده، از مخاطبان خود خواسته تا بهترین بازیکن لیگ برتر پرتغال را تا به اینجای فصل مشخص کنند. در این نظرسنجی، انزو فرناندز و آنتونیو سیلوا از بنفیکا و همچنین دیوگو کاستا از پورتو و مارکوس ادواردز از اسپورتینگ حضور دارند.

عدم حضور مهدی طارمی در این نظرسنجی، باعث شگفتی کاربران پرتغالی در فضای مجازی شده است. شبکه Sport Tv که از دیرباز به جانبداری از تیم بنفیکا متهم بوده است، با ارسال این پست و قرار ندادن نام مهاجم ایرانی در میان گزینه ها، آتش خشم هواداران پورتو را شعله ور کرد و آنها با حمله به این شبکه، به انتقاد از سیاست ها و رویکردهای Sport Tv پرداخته اند.

بیشتر بخوانید:  پشت پرده عصبانیت سرمربی پرسپولیس در بازی با فولاد

در واقع پیش از این نیز شبکه مذکور با پورتو و شخص مهدی طارمی دچار مشکل شده بود. زمانیکه چند ماه پیش و پس از پایان دیدار پورتو و استوریل پرایا، خبرنگار Sport Tv در مصاحبه فلش بعد از بازی، مهاجم ایرانی را به شبیه سازی متهم کرد. پس از آن، طارمی مصاحبه را نیمه کاره رها کرد و سرجیو کونسیسائو نیز حضور در نشست خبری را تحریم کرد. صحبت های خبرنگار این شبکه باعث خشم فراوان هواداران پورتو شد.

اعتراض طرفداران پورتو به تصمیم جنجالی ؛ طارمی چرا در لیست بهترین ها نیست!
واکنش صفحه خبری دراگائو نیز زیر پست شبکه پرتغالی نیز در نوع خود جالب بود.

در زیر به بخشی از واکنش های کاربران نسبت به نظرسنجی اخیر Sport Tv می پردازیم. جایی که آنها نام طارمی را در میان نامزدهای بهترین بازیکن فصل کنونی لیگ برتر پرتغال قرار ندادند:

* یکی از واکنش های بزرگ، مربوط به صفحه معروف دراگائو نیوز و نزدیک به باشگاه پورتو است که با انتشار تصویری از مهدی طارمی زیر کامنت های این شبکه نوشت: بعد از آن مصاحبه فلش مضحک (پس از بازی با استوریل پرایا و متهم کردن طارمی به شبیه سازی)، متوجه می شوم که هنوز درد دارید… همچنان درد می کشید!

* آیا در این نظرسنجی در مورد بهترین ستاره جوان لیگ صحبت می کنیم؟ (به خاطر تصاویری که استفاده کرده اید) چون واضح است که طارمی بهترین بازیکن لیگ است.

بیشتر بخوانید:  فنرباغچه به دنبال مدافع منچسترسیتی / بمب بعدی نقل و انتقالات در ترکیه می ترکد؟

* داشتن بازیکنانی که لباس آبی و سفید می پوشند، خیلی شما را اذیت می کند. چگونه است که آنتونیو سیلوا در این لیست حضور دارد و طارمی نیست؟ خیلی مسخره است!

* بهترین بازیکن؟ طارمی! که شما به اشتباه از او نام نمی برید. البته همه ما آلزایمر داریم!

اعتراض طرفداران پورتو به تصمیم جنجالی ؛ طارمی چرا در لیست بهترین ها نیست!
این کاربر با اشاره به حضور طارمی در میان برترین گلزنان اروپا در سال گذشته میلادی، از عدم حضور او در این نظرسنجی تعجب کرده است.

* کسی میتونه بگه طارمی کجاست؟

* بدون تعصب، طارمی بهترین است. اما متأسفانه این مورد پسند شما نیست. زودتر خوب شوید!

* اولین کسی که گفت ادوارد (بازیکن اسپورتینگ) به جای طارمی در این لیست باشد را نشان دهید!

* مثل اینکه طارمی گلف بازی می کند (کنایه به عدم حضور او در لیست)

* قرار دادن آنتونیو سیلوا به جای طارمی باید خنده دار باشد. اینکه او اهل پورتو است باعث شده برای آنها (شبکه اسپورت تی وی) دردناک باشد.

* بهترین گلزن و بهترین پاسور لیگ (طارمی) در این لیست نیست. تبریک به شبکه اسپورت تی وی!

اعتراض طرفداران پورتو به تصمیم جنجالی ؛ طارمی چرا در لیست بهترین ها نیست!
واکنش اغلب هواداران پورتو، ارسال تصویری از هیس نشان دادن مهدی طارمی، زیر پست شبکه پرتغالی بوده است.

* گویا حضور طارمی در صدر بهترین گلزنان و رسیدن به رتبه اول بهترین پاسورهای لیگ و ثبت 14 گل و پاس گل در 14 بازی برای حضور در این لیست کافی نبوده است!

* متاسفم اما حضور آنتونیو سیلوا و مارکوس ادواردز در این فهرست و غیبت طارمی، باعث شده این نظرسنجی کاملاً باشگاه محور و مضحک باشد.

* شاید اوتاویو و طارمی در لیگ دیگری بازی می کنند.

* هر چند بازیکن مورد علاقه من انزو فرناندز است اما کسی میتونه بگه عکس طارمی کدوم یکی از این چهارتاست؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.