حمله مجازی هواداران بنفیکا به انزو فرناندز

لیاقت این پیراهن را نداری

0 39

در بنفیکا از انزو فرناندز خشمیگن هستند و معتقدند رفتارهای او پس از جام جهانی در شأن و اعتبار باشگاه بزرگ بنفیکا نیست.

به گزارش سرخ نیوز، انزو فرناندز از پدیده‌های جام جهانی 2022 بود و با تیم ملی آرژانتین قهرمان جهان شد. در پایان رقابت‌ها او به عنوان بهترین بازیکن جوان جام جهانی نیز برگزیده شد. انزو محصول آکادمی فوتبال ریورپلاته است و در تابستان امسال به بنفیکا پیوست. درخشش او در بنفیکا باعث شد به ترکیب اصلی تیم ملی آرژانتین راه یابد و با درخشش در جام جهانی چشم بسیاری از باشگاه‌های بزرگ را خیره کرد. او که از چند باشگاه پیشنهاد خوب دریافت کرده، گویا با چلسی به توافق رسیده و قرار است برای انتقال او 127 میلیون یورو نیز هزینه شود.

انزو پس از تعطیلات به بنفیکا برگشت و در شکست 3-0 برابر براگا به میدان هم رفت ولی عجیب اینکه او بلافاصله پس از بازی همراه با مدیربرنامه‌هایش و با یک هواپیمای خصوصی برای تعطیلات سال نو به بوینس آیرس رفت. روز گذشته مدیربرنامه‌های انزو عکسی در اینستاگرام منتشر کرد که باعث عصبانیت شدید هواداران بنفیکا شد. بنفیکا جمعه در لیگ بازی دارد ولی انزو مسافتی طولانی را طی کرده تا به آرژانتین برود. شایعات جدایی او نیز مزید بر علت شده تا بنفیکایی‌ها خواستار خروج هر چه زودتر او شوند.

بیشتر بخوانید:  گزینه های جانشینی مهدوی کیا برای سرمربیگری تیم امید ایران مشخص شدند

زیر پست اینستاگرامی مدیربرنامه‌های انزو پیام های تند زیادی منتشر شده است:«برو به درک انزو، این یک بی‌احترامی به بنفیکاست، برو و دیگر برنگرد، زودتر او را بفروشید و با پول او یکی بهتر را جذب کنید، تو لیاقت این پیراهن را نداری و…..که نشان می‌دهد دیگر در بنفیکا جایی برای انزو نیست و شاید او برابر براگا آخرین بازی‌اش را برای سرخپوشان انجام داده است.»

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.