دلایل انصراف پتروپالایش بلیش از میزبانی مسابقات جام باشگاه جهان کشتی آزاد

رئیس هیات مدیره باشگاه بلیش پاسخ داد

0 27

هادی علمداری، رئیس هیات مدیره باشگاه بلیش درباره علل انصراف پتروپالایش بلیش از میزبانی مسابقات جام باشگاه های جهان کشتی آزاد صحبت کرد.

به گزارش سرخ نیوز، هادی علمداری درخصوص دلایل انصراف باشگاه پتروپالایش بلیش از میزبانی مسابقات جام باشگاه جهان کشتی آزاد اظهار داشت:

بحث انصراف تیم پترو پالایش بلیش از این رقابت هم مسئله مالی بود و هم مشخص نبودن نوع برگزاری این مسابقات بود که برای ما بسیار حائز اهمیت است. حتی مکان برگزاری این مسابقات هم برای ما مهم نبود چرا که بالاخره مسابقات باید در یک شرایط ایده آل برگزار می‌شد. مسائلی وجود داشت که فشار زیادی به ما آورد و طی جلساتی که برگزار کردیم به این نتیجه رسیدیم تا در مسابقات جام باشگاه های جهان شرکت نکنیم.

دلایل انصراف پتروپالایش بلیش از میزبانی مسابقات جام باشگاه جهان کشتی آزاد

وی افزود:

یک موضوعی در این میان وجود دارد که ذهن ما را برای تصمیم گیری دگیر کرده بود، مسئله جهانی بودن مسابقات بود طبق قوانین فیلا اگر مسابقاتی در سطح جهانی بخواهد برگزار شود باید تأیید اتحادیه جهانی کشتی را بگیرد. نمی‌شود 5 تیم خارجی را دعوت کنیم و بگوییم مسابقات جهانی برگزار می‌کنیم باید ببینیم آیا این مسابقات از سوی اتحادیه جهانی کشتی تأیید می‌شود یا خیر. اگر این مسابقات تأیید نشود دیگر مسابقات جام باشگاه جهان نخواهد بود بلکه یک تورنمنت چند جانبه خواهد بود که ایران آن را برگزار خواهد کرد.

دلایل انصراف پتروپالایش بلیش از میزبانی مسابقات جام باشگاه جهان کشتی آزاد

رئیس هیات مدیره باشگاه بلیش درباره برخی مسائل درباره برگزاری جام باشگاه های جهان عنوان کرد:

از طرفی باز هم آیا عنوان های این مسابقات توسط اتحادیه جهانی تأیید خواهد شد یا خیر. از همه این موارد هم که بگذریم بحث مالی بود که مشکلات زیادی را برای ما ایجاد کرد. قیمت این روزهای ارز هم ما را دچار چالش کرد، همه اتفاقات دست به دست هم داد تا از این مسابقات انصراف دهیم.

دلایل انصراف پتروپالایش بلیش از میزبانی مسابقات جام باشگاه جهان کشتی آزاد

علمداری در پاسخ به این سوال که گفته می شود بلیش می خواهد از ورزش کنار برود و تیم داری نکند گفت:

پتروپالایش بلیش از ورزش جدا نخواهد شد آکادمی کشتی باشگاه بلیش در شهر تاکستان راه اندازی شده است و از دل جوانان این شهر کشتی گیر تربیت و به جامعه کشتی تقدیم خواهد کرد. چند روز آینده مسابقات استانی برگزار خواهد شد که در این مسابقات هم شرکت کرده‌ایم. همین امروز قرارداد تیم فوتسال بانوان در لیگ یک را ثبت کردیم و قرار است در لیگ در بخش بانوان هم حضور داشته باشیم. حضورمان در تیرکمان هم به قوت خود باقی است و کشتی هم که ورزشی است که در آن سرمایه گذاری کردیم و در آن حضور خواهیم داشت سال آینده هم در لیگ برتر کشتی حضور خواهیم داشت، اما شرایط برای حضور در جام باشگاه های جهان برای ما فراهم نبود.

وی در پایان خاطر نشان کرد:

اصلا چنین چیزی که مطرح شده بلیش می‌خواهد از ورزش کنار برود چنین چیزی وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:  فلاح: منتظر شر بودم تا "آتو" بگیرم اما نشد!
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.