فرجی دوباره مدافع راست می شود؟

همه گزینه های روی میز پرسپولیس برای جانشینی اسماعیلی فر

0 40

انتخاب جانشین دانیال اسماعیلی فر به یکی از دغدغه های گل محمدی برای بازی با نساجی تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، پرسپولیس همچون دوره گذشته مرتبا با مصدومیت بازیکنان دست به گریبان بوده و تغییر بدنساز هم نتوانست کمی به حل این مشکل کند. به طوری که برخی بازیکنان بعضا چندین بار دچار مصدومیت شده اند که از جمله تاکید عالیشاه و شیخ دیاباته می توان اشاره داشت. این دو بازیکن در هفته پایانی نیم فصل قادر به همراهی تیم خود نخواهند بود و به نظر می رسد که دانیال اسماعیلی فر و علیرضا خدادادی را هم باید به این جمع اضافه کرد.

این مصدومیت در حالی برای مهاجم جوان سرخ‌ها حادث شد که او در بازی پرسپولیس مقابل گل گهر برای اولین بار موفق شد به ترکیب این تیم راه پیدا کند و به نظر می رسید که در مقابل نساجی هم در لیست قرار بگیرد. اما یک مصدومیت بدموقع فرصت خودنمایی بیشتر را از خدادادی گرفت. با این وضعیت دست گل محمدی در خط حمله خالی تر شد.

بیشتر بخوانید:  پرونده استراماچونی، چالش جدید این روز های آبی پوشان

فرجی دوباره مدافع راست می شود؟

با این تفاسیر پرسپولیس علاوه بر این که نیمی از نیروهای تهاجمی خود را مقابل نساجی ندارد، دانیال اسماعیلی فر را هم در خط دفاعی نخواهد داشت. این ستاره خوش تکنیک در همه بازی های فصل فیکس ترکیب بوده و تاثیرگذاری قابل توجهی چه در فاز دفاعی و چه حمله داشته است. تا جایی که ۴ گل از ۱۵ گل این فصل پرسپولیس با پاس های دانیال به ثمر رسیده. گل محمدی در هر بازی روی نفوذها و ارسال های بازیکن برای گلزنی برنامه ویژه ای دارد که حالا با این اتفاق، مربی پرسپولیس باید به دنبال یافتن جانشین برای وی باشد.

 پس از مصدومیت اسماعیلی فر در جریان بازی با گل گهر در حالی که انتظار می رفت سیامک نعمتی جانشین وی شود، اما در اتفاقی غیرمنتظره وحدت هنانوف به زمین آمد و پس از هفته ها نیمکت نشینی نمایش نسبتا خوبی داشت. همین اتفاق باعث شد تا زمزمه های کنار گذاشتن نعمتی در رسانه ها مطرح شود! باید دید که گل محمدی به ترکیب برنده اش دست می زند و سیامک نعمتی را که تجربه بیشتری دارد مقابل نساجی در ترکیب قرار می دهد یا از مدافع تاجیکستانی استفاده می کند؟

بیشتر بخوانید:  صعود الهلال عربستان به فینال جام باشگاه های جهان

فرجی دوباره مدافع راست می شود؟

البته فرشاد فرجی هم می تواند گزینه دیگر سمت راست خط دفاعی پرسپولیس باشد؛ بازیکنی که ذاتا یک مدافع میانی محسوب می شود اما برحسب نیاز می تواند در این پست با بروند. فرجی دوفصل قبل وقتی سیامک نعمتی در جریان برتری یک بر صفر پرسپولیس دربی برگشت لیگ برتر بیستم دچار مصدومیت شد ۴۵ دقیقه در پست غیر تخصصی دفاع راست بازی کرد و نمایش خوبی هم داشت، آن هم در شرایطی که مهدی شیری روی نیمکت بود!

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.