نایب رئیس فدراسیون فوتبال برکنار شد

0 21

شهره موسوی از سمت نایب رییسی بانوان فدراسیون فوتبال کنار گذاشته شد و بزودی درخصوص جانشین او، تصمیم‌گیری خواهد شد.

به گزارش سرخ نیوز، شهره موسوی، نایب رییس زنان فدراسیون فوتبال در پی غیبت مکرر در جلسات هیات رییسه و پرونده‌های مالی در قوه قضاییه که منجر به بازداشت او و ایجاد حاشیه برای فدراسیون فوتبال شد، از این سمت برکنار شد.

شهره موسوی سال ۹۹ همراه با شهاب الدین عزیزی خادم در انتخابات شرکت کرد اما حواشی فعالیت‌های اقتصادی او در این مدت مانع از فعالیت مستمر او در فدراسیون فوتبال شد.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال برکنار شد

اصولی در آخرین صحبت‌های خود، به شایعات منتشر شده درباره فشار به رئیس فدراسیون پیرامون گزینه نایب رئیسی بانوان واکنش نشان داد و گفت: به هر حال شرایطی پیش آمد که دیگر در خدمت شهره موسوی نیستیم. طبق اساسنامه ریاست فدراسیون فوتبال فردی را برای سرپرستی نایب رئیسی بانوان یا کمیته بانوان که مهم است و نیازمند سازماندهی این حوزه است معرفی خواهد کرد. منتظر پیشنهاد رئیس به هیات رئیسه هستیم  تا پس از تشکیل مجمع، این فرد پیشنهادی به رای مجمع هم گذاشته شود.

بیشتر بخوانید:  کارشناسی داوری بازی پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان

وی اضافه کرد: اینکه رئیس فدراسیون از جانب افراد یا جاهایی تحت فشار باشد، درست نیست و کاملا آن را تکذیب می‌کنیم. فردی که پیش از این در فدراسیون سمت مشاور داشته، این روزها اخبار کذب مطرح می‌کند که پیش از این هم سابقه داشته است. همان زمانی که این افراد با رئیس معزول فدراسیون آمد و پس از عزل عزیزی خادم هم رفت، مطالب کذبی را به شکل شایعه مطرح می کند که آن‌ها را تکذیب می‌کنیم. هیچ فشاری وجود ندارد و مطابق اساسنامه فدراسیون رئیس و اعضای هیات رئیسه تصمیم گیری خواهند کرد.

اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال طبق اساسنامه حق دارند یکی از اعضای خود را به صورت موقت برکنار کنند تا در مجمع بعدی فدراسیون درباره او تصمیم گیری شود. هرچند با توجه به صحبت‌های اصولی به نظر می‌رسد برکناری شهره موسوی قطعی است اما دلیل این کار و جزئیات آن به صورت دقیق و شفاف بیان نشده است.

بیشتر بخوانید:  ترکیب مس کرمان مقابل گل گهرسیرجان/ هفته نوزدهم لیگ برتر
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.