ادعای روزنامه عربی: فرهاد مجیدی جانشین کی روش می شود! + عکس

گزینه داخلی در دستور کار؟

0 15

منابع عربی معتقدند که فرهادی مجیدی به جای کارلوس کی روش، سکان هدایت تیم ملی ایران را بر عهده خواهد گرفت.

به گزارش سرخ نیوز، مهدی تاج، ریس فدراسیون فوتبال، پیش تر در این باره گفته بود؛ ممکن است هدایت تیم ملی فوتبال ایران به یک مربی ایرانی سپرده شود و فرهاد مجیدی می تواند یکی از گزینه های داخلی برای هدایت تیم ملی باشد. دیروز قرار بود در نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال اعضا در مورد مورد مربی تیم ملی بحث کنند که به نظر می رسد تصمیم گیری نهایی در این باره به جلسات بعدی موکول شده است. به خصوص که فدراسیون فوتبال برای انتخاب سرمربی تیم ملی هنوز وقت دارد.

فرهاد مجیدی فصل گذشته به همراه استقلال قهرمان لیگ برتر شد و به دنبال کسب این نتایج به همراه این تیم مورد توجه تیم اتحاد کلبا قرار گرفت. اتحاد کلبا در حال حاضر با 17 امتیاز از 12 بازی تیم هشتم جدول به حساب می آید که به نظر می رسد در هفته های آتی با جبران سه شکست اخیر در جدول رده بندی پیشرفت کند. همان طور که پیش از این سه بازی یکی از تیم های نیمه بالای جدول بود.

بیشتر بخوانید:  واکنش لئاندرو پریرا به پیوستن به پرسپولیس
ادعای روزنامه عربی: فرهاد مجیدی جانشین کی روش می شود! + عکس
روزنامه الخلیج مدعی است که فرهاد مجیدی سرمبی الاتحاد کلبا جانشین کی روش در تیم ملی ایران خواهد شد.

تیم ملی فوتبال ایران در سال 2023 باید در مسابقات جام ملت های دوحه شرکت کند و از فروردین ماه با شروع روزهای فیفا دور جدید تمرینات خود را آغاز خواهد کرد. نکته مهم اینکه در این بین بحث تمدید قرارداد کارلوس کی روش هم مطرح است. مربی ای که گفته می شود مورد توجه تیم ملی فوتبال قطر هم قرار دارد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.