تارتار: اگر هوا مناسب نیست بازی را برگزار نکنند / خودم با سردرد کنار زمین بودم

نشست خبری بعد از بازی هوادار مقابل ذوب آهن

0 11

مهدی تارتار توضیحاتی را در خصوص عملکرد شاگردانش پس از شکست 1-0 در بازی هوادار مقابل ذوب آهن بیان کرد.

به گزارش سرخ نیوز، مهدی تارتار در خصوص بازی هوادار مقابل ذوب آهن از بازی های لیگ برتر هفته پانزدهم اعلام کرد:

اخراج بازیکنمان کار را برای ما سخت کرد و او با یک اشتباه باعث تا تیم 10 نفره شود و تیم هوادار به خواسته خود در این بازی برسد. حتما باید در نیم فصل تغییراتی را داشته باشیم. ضعف هایی هم داریم که باید آن ها را اصلاح کنیم.

وی در خصوص داوری بازی هم گفت:

داور بازی هم که یکی از داوران جوان است که می توانست قضاوت خوبی را در این بازی داشته باشد. در محوطه جریمه هوادار صحنه ای هم بود که می توانست یک پنالتی برای ما بگیرد.

تارتار: اگر هوا مناسب نیست بازی را برگزار نکنند / خودم با سردرد کنار زمین بودم

تارتار در خصوص تقویت تیم خود در نیم فصل عنوان کرد:

ما در بخش حمله باید بازیکنان با کیفیت تری را جذب کنیم که هم از نظر ساختاری به تیم کمک کنند و هم از نظر تاکتیکی به ما کمک کنند. ما با توجه به شرایطی که داریم نمی توانیم خیلی هزینه بکنیم و بازیکن با کیفیتی را بیاوریم. از طرفی هم بازیکنان خوب خارجی هم در تیم های متمول جذب می‌شوند و خوب هم باشند که به تیم های خارجی می روند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن درباره عدم تمرکز بازیکنان ذوب آهن گفت:

بعضی از تیم ها در هستند که در حقشان اجحاف می‌شود و نمی‌توانند بازیکنان خوبی را بگیرند و همین موضوع باعث می شود که آسیب ببینیم. امیدوارم شرایط برای تیم های صنعتی به نوعی باشد که بودجه آنها یکشان شود تا بتوانیم رقابت های خوبی را داشته باشیم.

تارتار: اگر هوا مناسب نیست بازی را برگزار نکنند / خودم با سردرد کنار زمین بودم

وی در پاسخ به این سوال که نیم فصل اول تمام شد آیا از بازیکنان خود راضی هستی یا خیر؟ گفت:

تا قبل از این بازی از بازیکنانم راضی بودم، اما این بازی من را تحت تأثیر قرار داد و از بعضی از بازیکنانم ناراضی هستم و باید تلاش بیشتری کنند تا بتوانند بازی های بهتری را انجام دهند. امیدوارم در نیم فصل دوم شرایط بهتری را داشته باشیم و به رده های پایین تر سقوط نکنیم. صدرصد چنین است بازیکنانم در بازی گذشته هم تمرکز لازم را نداشتند. چندتا از بازیکنان تیم هستند که به فکر رفتن از تیم هستند و همین موضوع باعث شد تا آنطور که باید بازی نکنند. باشگاه از حق و حقوق خود نخواهد گذشت و کوتاه نخواهد آمد.

تارتار در واکنش به آلودگی هوا و عدم تعطیلی لیگ گفت:

آقایان می‌خواهند بازی های لیگ را صرفا برگزار کرده باشند و لیگ را تمام کنند. هوای تهران به شدت آلوده است و من خودم با سردرد کنار زمین ایستادم و بازی را ادامه دادم. بازیکنان فوتبال هم انسان هستند و باید به این چنین مسائلی رسیدگی شود. اگر هوا مناسب نیست بازی ها را برگزار نکنند واقعا اتفاق خاصی رخ نمی دهد.

بیشتر بخوانید:  خادم: برخورد با همسر و دختر علی دایی زشت و نشانه بی‌تدبیری بود!
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.