ترکیب احتمالی نساجی مقابل پرسپولیس

هفته پانزدهم بازی های لیگ برتر

0 316

نساجی احتمالا با یک تغییر اجباری در ترکیب نسبت به بازی هفته گذشته مقابل تراکتور به مصاف پرسپولیس می آید.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، در آستانه بازی پرسپولیس مقابل نساجی در چارچوب دیداری از هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، نگاهی داشته ایم به ترکیب احتمالی تیم حمید مطهری مقابل سرخپوشان پایتخت؛

علیرضا حقیقی بعد از ثبت ششمین کلین شیت فصل مقابل تراکتور در هفته چهاردهم بازی های لیگ برتر، درون دروازه نساجی قرار می گیرد. علیرضا ابراهیمی نیز بعد از گلزنی در بازی گذشته، انگیزه زیادی برای دیدار پرسپولیس مقابل نساجی خواهد داشت و قطعا یکی از نفرات اصلی ترکیب تیم حمید مطهری است.

حامد شیری، مدافع مورد علاقه مطهری که توسط این سرمربی به سید جلال حسینی تشبیه شده بود نیز زوج ابراهیمی در عمق دفاع سرخپوشان پایتخت را تشکیل می دهد. علی شجاعی در سمت راست خط دفاع نساجی قرار می گیرد و احمد موسوی نیز مدافع چپ تیم مازندرانی خواهد بود.

نساجی مازندران

به احتمال فراوان محمد شریفی به جای مهرداد عبدی در میانه میدان قرار می گیرد؛ عبدی به دلیل محرومیت بازی با پرسپولیس را از دست داده است. اکبر صادقی هم زوج شریفی در مرکز زمین خواهد بود. رضا جعفری، صابر حردانی، ایوب کلانتری و کریم اسلامی نیز ۴ بازیکن دیگر نساجی مقابل پرسپولیس در فاز تهاجمی را تشکیل می دهند.

بیشتر بخوانید:  کنعانی زادگان : استوری من ربطی به فوتبالی ها نداشت

شیری (۴)، کلانتری و اسلامی (۳) بهترین گلزنان نساجی در فصل جاری بازی لیگ خلیج فارس که روی هم ۱۰ گل برای این تیم به ثمر رسانده اند در ترکیب اصلی قرار خواهند داشت.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.