دادمرز: مسائل امنیتی مانع حضورم در سالن مسابقات شد

0 279

فرنگی کار وزن ۵۵ کیلوگرم تیم ملی و دارنده مدال طلای امیدهای جهان گفت: به دلیل مسائل امنیتی اجازه ندادند به سالن هفتم تیر وارد شوم.

به گزارش سرخ نیوز، “پویا دادمرز” در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به برگزاری رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان کشور در سالن هفتم تیر تهران، اظهار کرد: روز گذشته (سه شنبه) قصد داشتم همراه برادرم که قرار بود برای حضور در مسابقات وزن کشی کند، وارد سالن شوم که به من اجازه ورود به سالن را ندادند و گفتند باید آی دی کارت داشته باشی. گفتند بخاطر بحث امنیت مسابقات نمی توانی وارد سالن شوی.

دارنده مدال طلای امیدهای جهان ۲۰۲۲، در ادامه درباره شرایط خود برای حضور در تورنمنت زاگرب کرواسی، گفت: خدا را شکر شرایط بدنی خوبی دارم و قرار است از بیستم دی وارد اردوی تیم ملی شوم. طی این مدت تمریناتم را پیگیری کردم و آماده حضور در مسابقات پیش رو هستم.

وی افزود: قرار است به همراه نفر اول رقابت های قهرمانی کشور به تورنمنت کرواسی برویم تا هر کسی که نتیجه بهتری گرفت عازم رقابت های قهرمانی آسیا شود.

بیشتر بخوانید:  امیر عبدی از مسابقات کشتی فرنگی کرواسی حذف شد

دادمرز خاطرنشان کرد: در رقابت های قهرمانی آسیا نفرات اول تا سوم سهمیه حضور در مرحله نهایی انتخابی مسابقات جهانی را دریافت می کنند و با نفر نخست جام تختی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان رقابت خواهند داشت.

فرنگی کار سبک وزن تیم ملی در پایان با تمجید از چرخه انتخابی تیم ملی، گفت: خوشبختانه چرخه خوبی طراحی شده و با این روش همه کشتی گیران تکلیف خود را می دانند. دیگر برای همه روشن است که از چه مسیری باید به دوبنده تیم ملی برسند. سال سختی پیش روی کشتی فرنگی است و امیدوارم کشتی فرنگی ایران در میادین پیش رو به موفقیت برسد.

به گزارش ایسنا، فدراسیون کشتی پیش از این اعلام کرده بود به دلیل شیوع کرونا مسابقات قهرمانی جوانان ایران در سالن هفتم تیر بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.