نبرد مایکل شوماخر با بیماری هنوز ادامه دارد

مایکل همیشه از ما محافظت می‌کرد و اکنون ما از مایکل محافظت می‌کنیم

0 563

پسر مایکل شوماخر در سالروز تولد پدرش نوشت: “تولد بهترین بابای دنیا مبارک. دوستت دارم!”

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، مایک شوماخر عکسی تاثیرگذار و ناراحت‌کننده از خود در کنار پدرش مایکل، اسطوره مسابقات فرمول یک جهان در شبکه‌های اجتماعی به انتشار گذاشته که نشان می‌دهد این راننده مطرح جهان که سابقه 7 قهرمانی در مسابقات فرمول یک را دارد، همچنان در بستر بیماری قرار دارد و به زندگی نباتی خود ادامه می‌دهد.

پسر قهرمان افسانه‌ای فرمول یک جهان، عکس خاطره‌انگیز را به مناسبت تولد 54 سالگی اسطوره رانندگی دنیا منتشر کرده است. شوماخر هنوز در حال بهبودی از آسیب مغزی وحشتناکی است که از سال 2013 در جریان یک حادثه اسکی در کوه‌های آلپ فرانسه متحمل شده بود. با توجه به تمایل خانواده شوماخر برای مخفی نگه داشتن هرگونه اخبار در مورد بهبودی او تا حد امکان، به‌روزرسانی‌های بسیار کمی در مورد وضعیتی که او در حال حاضر در آن قرار دارد، منتشر می‌شود. با این حال فرزند 23 ساله او نتوانست عشق به پدرش را مخفی نگه دارد و با انتشار عکسی تولد وی را تبریک گفت.

نبرد مایکل شوماخر با بیماری هنوز ادامه دارد

مایک شوماخر تولد پدرش را تبریک گفت

شوماخر پسر عکسی را از زمانی که پدرش هنوز یک پسر جوان بود، پست کرده است. او همچنین یک عکس قدیمی از راننده افسانه‌ای فرمول یک پشت فرمان ماشینش به اشتراک گذاشته و در کنار این دو عکس نوشت:

“تولد بهترین بابای دنیا مبارک. دوستت دارم!”

زمانی که شوماخر در سال 2013 هنگام انجام اسکی از پیست خارج شد و سقوط کرد و سرش به چند سنگ برخورد کرد، پسرش آنجا حضور داشت. در حالی که کلاه ایمنی این راننده آلمانی جان او را نجات داد، با این حال او همچنان برای زنده ماندن به دو عمل جراحی پزشکی نجات نیاز داشت که البته به دنبال آن یک دوره کمای طولانی مدت را از سر گذراند.

نبرد مایکل شوماخر با بیماری هنوز ادامه دارد

پنهانکاری خانواده مایکل شوماخر!

اگرچه شوماخر از ژوئن 2014 از کما خارج شده، اما با این حال اطلاعات کمی در مورد وضعیت فعلی او وجود دارد. همسرش کورینا ترجیح می‌دهد همه اخبار مربوط به وضعیت او را به عنوان وسیله‌ای برای محافظت از این ورزشکار، مخفی نگه دارد. کورینا در مستند نتفلیکس به نام شوماخر می‌گوید:

“ما سعی می‌کنیم خانواده‌ را همانطور که مایکل دوست داشت و هنوز هم دارد، شکل داده و به زندگی خود ادامه می دهیم. او همیشه می‌گفت، مسائل خصوصی، خصوصی است. برای من بسیار مهم است که او بتواند تا حد امکان از زندگی خصوصی خود لذت ببرد. مایکل همیشه از ما محافظت می‌کرد و اکنون ما از مایکل محافظت می‌کنیم”.

مایک شوماخر خردادماه سال جاری دچار سانحه شد؛ اوکه اکنون 23 ساله است، قصد دارد پا جای پای پدر خود بگذارد و راننده فرمول یک شود. او در حال حاضر در مسابقات فرمول 2 شرکت می‌کند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.