پورعلی گنجی: بازیکن پرسپولیس هستم / مهم 3 امتیاز بازی بود

برداشت بدی را از صحبت های من شد

0 15

مرتض پورعلی گنجی، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما مشکلاتی را در نیم فصل داشتیم که یکی از آن ها نبود هواداران بود.

به گزارش سرخ نیوز، مرتضی پورعلی گنجی پس از پیروزی پر گل پرسپولیس مقابل نساجی اظهار داشت: بازی بسیار خوبی را شاهد بودیم و مهم 3 امتیاز بازی بود که به دست آوردیم.

وی در خصوص قهرمانی پرسپولیس در نیم فصل عنوان کرد: ما مشکلاتی را در نیم فصل داشتیم که یکی از آن ها نبودن هواداران بود، ما دوست داشتیم هواداران بودند و بردهایمان را با هواداران تقسیم می کردیم. با همه این مشکلاتی که بود شکر خدا توانستیم قهرمان نیم فصل شویم. امیدوارم همین روند پرسپولیس ادامه داشته باشد و بتوانیم قهرمان لیگ برتر شویم.

مدافع تیم پرسپولیس در خصوص اتفاقات آخر بازی گفت: یک سری حرف ها در زمین رد و بدل شد که واقعا نمی‌دانم چه حرفایی رد و بدل شد که مهدی را آن طور بهم ریخت. مهدی پسر آرامی است و خدا می‌داند چه حرف هایی رد و بدل شده است که این اتفاق رخ داد.

بیشتر بخوانید:  از ثبت اعداد باور نکردنی تا درخشش خارجی ها !

پورعلی گنچی در خصوص رفتنش از پرسپولیس و حواشی که ایجاد شده بود گفت: فکر می‌کنم اتفاق بدی بود که درباره من رخ داد و برداشت بدی را از صحبت های من شد. من گفتم اگر هواداران نباشند هیچ انگیزه ای برای بازیکنان وجود ندارد. از همین جا اعلام می کنم که ما بازیکن پرسپولیس هستیم و سعی می کنیم روند پرسپولیس به همین شکل باقی بماند. تمام هدفم این بود که هواداران حضور داشته باشند و بتوانیم در کنار هواداران باشیم و موفق شویم و تا پایان فصل در پرسپولیس خواهم ماند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.