دور زدن قوانین عربستان توسط رونالدو و جورجینا

0 2,847

مقامات عربستان سعودی برای هموار کردن راه انتقال رونالدو به النصر عربستان، یکی از قوانین سنتی خود را نادیده گرفته اند.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از اسپورتال، کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز پس از امضای قرارداد برنده ۵ توپ طلا با النصر،  در این کشور قانون شکنی خواهند کرد.

رونالدو پس از اینکه از منچستریونایتد جدا شد، قراردادی دو سال و نیمه با تیم عربستانی منعقد کرد و در آستانه کسب رکورد درآمد ۱۷۳ میلیون پوند در هر فصل است. او در اوایل این هفته به ریاض، پایتخت عربستان سعودی رفت و به طور رسمی به عنوان بزرگترین خرید النصر معرفی شد.

خانواده رونالدو نیز همراه او به در مراسم معارفه حضور داشتند.

هیچ صحبتی در مورد محل اقامت این زوج در عربستان نشده است اما رونالدو و جورجینا با زندگی مشترک در عربستان سعودی قانون این کشور را زیر پا خواهند گذاشت.

در عربستان سعودی، زندگی در یک خانه بدون ازدواج رسمی غیرقانونی است. رونالدو و جورجینا در سال ۲۰۱۶ زمانی که او در یک فروشگاه گوچی در مادرید کار می‌کرد آشنا شدند و حالا آنها دو فرزند به نام‌های بلا و آلانا دارند.

بیشتر بخوانید:  خمز : در حفظ توپ آرامش نداشتیم ولی از این نتیجه ارزشمند خوشحالم

رونالدو گفته است که می‌خواهد در آینده با جورجینا ازدواج کند و به پیر مورگان گفته است که هر دوی آن‌ها “لیاقت” آن را دارند.

در رابطه با این موضوع، دو وکیل سعودی در صحبت هایی اعلام کردند هر دو انتظار دارند مقامات مربوطه رونالدو را از این قانون استثنا کنند و او بتواند به راحتی در در کشور عربستان در کنار خانواده خود باشد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.