ستاره هلندی به بایرن مونیخ پیوست

0 19

دالی بلیند با امضای قراردادی کوتاه‌مدت، راهی بایرن مونیخ شد.

به گزارش سرخ نیوز، دالی بلیند، ستاره 32 ساله تیم ملی هلند، در ماه دسامبر قرارداد خود با باشگاه آژاکس را با توافقی دوطرفه فسخ کرد و از آن زمان بازیکن آزاد بود. او امشب با امضای قراردادی به باشگاه بایرن مونیخ پیوست.

بلیند در جام جهانی قطر با پیراهن تیم ملی کشورش هلند خوش درخشید و بایرنی‌ها از همان زمان تصمیم گرفتند او را به خدمت بگیرند. باواریایی‌ها بلیند را جانشین مناسبی برای لوکاس هرناندز می‌دانند که در جام جهانی آسیب دید. به همین علت بود که بایرن با ستاره هلندی قراردادی کوتاه‌مدت و شش ماهه امضا کرد.

رستاره هلندی به بایرن مونیخ پیوست

بلیند با حضور در دفتر باشگاه بایرن مونیخ در کنار حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی باشگاه، نشست و قراردادش را تا ماه ژوئن امضا کرد. این ستاره هلندی در بایرن پیراهن شماره 23 را به تن خواهد کرد.

این مدافع هلندی که سابقه بازی برای منچستریونایتد را هم دارد، بعد از امضای قراردادش با بایرن مونیخ گفت: “امیدوارم بتوانم از تجربه‌ام برای کمک کردن به بایرن استفاده کنم. قول می‌دهم از همه توانم برای بایرن استفاده کنم. بی‌صبرانه منتظر بازی در این تیم هستم. ما وارد هیجان‌انگیزترین قسمت فصل شده‌ایم و از این به بعد باید جام‌ها را هدف بگیریم. عطشی که بایرن مونیخ به قهرمانی دارد نقش مهمی در تصمیم‌گیری من داشت.”

بیشتر بخوانید:  گل محمدی بر سر دوراهی سرنوشت ساز ؛ 15 بازیکن رده امید کارت بازی گرفتند
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.