پایان راه داور جنجالی / لاهوز خداحافظی می‌کند

0 32

آنتونیو متئو لاهوز، اعلام کرد در پایان فصل جاری بازنشسته خواهد شد.

به گزارش سرخ نیوز، آنتونیو متئو لاهوز در یک ماه گذشته به اندازه کل دوران قضاوت حرفه‌ای‌اش جنجال‌آفرینی کرده و مورد توجه قرار گرفته است. پس از قضاوت جنجالی لاهوز در دیدار آرژانتین و هلند در جام جهانی قطر، که باعث شد لیونل مسی هم به شدت به او حمله کند، لاهوز در هفته جاری دو قضاوت خبرساز دیگر در فوتبال اسپانیا داشت.

او که در دیدار بارسلونا و اسپانیول در لالیگا جنجالی شده بود، در دیدار سویا و لینارس در کوپا دل ری خبرسازی کرد و با اخراج خورخه سامپائولی بعد از گذشت پانزده دقیقه از مسابقه بار دیگر هدف انتقادهای شدید قرار گرفت.

اما این نقطه پایان جنجال‌های امروز لاهوز نبود، چرا که او در پایان بازی گفت این آخرین فصل حضورش در فوتبال است و در پایان فصل 23-2022 قضاوت حرفه‌ای را کنار گذاشته و بازنشسته خواهد شد.

پایان راه داور جنجالی / لاهوز خداحافظی می‌کند

لاهوز 45 ساله در جام جهانی رکورد کارت‌های نشان‌داده را شکست و در دیدار تیم‌های ملی آرژانتین و هلند 17 کارت از جیب بیرون آورد. لاهوز به هلندی‌ها 7 کارت زرد و به بازیکنان آرژانتنین 9 کارت زرد نشان داد و یک کارت هم در مقابل صورت والتر ساموئل، کمک لیونل اسکالونی، سرمربی آرژانتین گرفت. به این ترتیب او رکوردی جدید در تاریخ جام‌های جهانی به نام خود ثبت کرد.

بیشتر بخوانید:  از ثبت اعداد باور نکردنی تا درخشش خارجی ها !

درحالی‌که او با پایان جام جهانی به کشورش اسپانیا بازگشته بود، در اولین قضاوت خود در لالیگا باز هم خبرساز شد. لاهوز که داوری دربی کاتالونیا بین بارسا و اسپانیول را به عهده داشت، در این بازی هم 14 کارت زرد و یک کارت قرمز از جیب بیرون آورد و البته ژاوی سرمربی بارسا را هم با اخطار جریمه کرد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.