پایان تلخ برای شماره ۸۸ بعد از روزهای شیرین

این ۴ نکته را بخوانید

0 74

سیامک نعمتی بعد از پنج و نیم فصل خاطره انگیز در پرسپولیس ، این تیم را ترک می کند.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، سیامک نعمتی در شرایطی از پرسپولیس جدا می شود که خاطرات بسیار خوبی با پیراهن این تیم دارد و پنج و نیم سال بسیار خوب را در جمع سرخ ها تجربه کرد. نعمتی پیش از آغاز لیگ هفدهم با نظر مثبت برانکو ایوانکوویچ در شرایطی پرسپولیسی شد که از تیم استقلال نیز پیشنهاد خوبی داشت اما پیکان را به مقصد تیم سرخپوش پایتخت ترک کرد. ۴ نکته از عملکرد سیامک نعمتی در پرسپولیس را بخوانید؛

۱-سیامک نعمتی در شرایطی پرسپولیس را ترک می کند که طی فصول اخیر یکی از کاپیتان های این تیم بود و در چند بازی نیز بازوبند کاپیتانی سرخپوشان پایتخت را در اختیار داشت.
۲-یکی از به یادماندنی ترین قاب های سیامک نعمتی ، گل او مقابل السد قطر در ورزشگاه آزادی است که منجر به صعود سرخپوشان به فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ شد. این گل در سال ۲۰۲۰ به عنوان ۶ گل خاطره انگیز لیگ قهرمانان جای گرفت و بیشترین رای را به خود اختصاص داد.
۳-سیامک نعمتی که سه بار در بازی مقابل تیم صنعت نفت آبادان، استقلال خوزستان و ویستاتوربین برای پرسپولیس زیر بارش باران گلزنی کرده بود به عنوان مرد عصر بارانی سرخپوشان نیز شناخته می شد.
۴-سیامک نعمتی با آمار ۱۶۸ بازی برای پرسپولیس و ۱۶ گل زده جمع سرخپوشان پایتخت را ترک خواهد کرد. انجام بیش از ۱۵۰ بازی با پیراهن تیم سرخپوش پایتخت ، افتخاری است که فوتبالیست های زیادی نمی توانند به آن دست پیدا کنند.

بیشتر بخوانید:  فدراسیون فوتبال درگذشت بلاژویچ را تسلیت گفت
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.