شاهرخ بیانی: داور بازی شیرازه تیم ما را از بین برد

نشست خبری بعد از بازی هوادار با نفت مسجد سلیمان

0 36

شاهرخ بیانی مربی تیم هوادار اعلام کرد که تیمش در بازی مقابل نفت مسجد سلیمان یک ربع بعد از تعویض عبدی گیج بازی می کرد.

به گزارش سرخ نیوز، شاهرخ بیانی در کنفرانس خبری پس از بازی هوادار با نفت مسجد سلیمان گفت:

من هیچ موقع اعتراض به داوری نکردم، ولی امروز دو موقعیت ما صد‌ در صد آفساید نبود. ما ناراحت شدیم و به کمک داور گفتیم و او گفت قانون عوض شده است و ما را توجیه کرد. در نیمه دوم هم همین حالت پیش آمد و صحنه‌ای که یک متر بیرون از آفساید بود را آفساید گرفت.

او ادامه داد:

بازی خوبی بود و می‌دانستیم بازی سختی است چون هر تیمی که تغییر دارد شوکی به تیم وارد می‌شود. نفت مسجدسلیمان جزو تیم‌های خوب باشگاهی ما است و در نیم فصل اول هم که با آن‌ها بازی کردیم خوب بودند. بازیکنان ما خوب بازی کردند و حریف هم خوب بود. فقط دو صحنه‌ای که داور آفساید گرفت شیرازه تیم‌مان را از بین برد. یک تعویض اجباری هم داشتیم و مهدی عبدی آسیب دید و ما یک ربعی بعد از تعویض او گیج بودیم.

بیانی اضافه کرد:

فوتبال خوبی بود. دعوا و جنگ فوتبالی، تاکتیک و پاس در این بازی وجود داشت. ما ناراحت هستیم ولی یک امتیاز هم در زمین حریف یک امتیاز است و در نیم فصل دوم بازی‌ها سخت می‌شود.

شاهرخ بیانی: داور بازی شیرازه تیم ما را از بین برد

او در مورد مشکل گلزنی تیم‌شان گفت:

در فوتبال ما مسئله گلزنی در تمام بازی‌ها وجود دارد. ما هفده بازی کرده‌ایم و بهترین گلزن‌ لیگ‌مان شش گل زده است. ما از بچه‌ها راضی هستیم و به داشتن فقط یک گلزن فکر نمی‌کنیم و هر کس در طول بازی شرایط گلزنی داشت این کار را باید انجام دهد.

بیانی در پاسخ به اینکه میانگین سنی تیم‌شان بالاست بیان کرد:

با این حرف موافق نیستم. ما تنها تیمی هستیم که ۹ بازیکن جوان داریم. دروازه‌بان ما ۲۱ ساله است و اولین باری بود که تماشاگر می‌دید. تیم ما بازیکنان جوان و با تجربه دارد.

بیشتر بخوانید:  حضور علیرضا جهانبخش در تیم منتخب هفته لیگ اروپا + عکس
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.