وایکینگ پپ ماشین رکورد شکن ، ارلینگ هالند پادشاه جدید جزیره

0 52

ارلینگ هالند می‌تواند مهره گمشده پپ و منچسترسیتی برای رسیدن به قهرمانی اروپا باشد.

به گزارش سرخ نیوز، در پنجره نقل و انتقالات ابتدای فصل بود که منچسترسیتی در رقابت با اکثر باشگاه های اروپایی توانست ارلینگ هالند را از دورتموند جذب کند. در ابتدای فصل خیلی ها بر این باور بودند که او در لیگی با کیفیت و فشردگی بالا مانند انگلیس ناکام خواهد ماند اما آمار «بچه وایکینگ» نشان از اثبات عکس این نظریه را دارد.

تنها ۱۹ بازی برای ارلینگ هالند کافی بود تا او در لیگ جزیره، ۴ هت‌تریک را ثبت کند؛ در کمتر از یک فصل بیشتر از کل کریر کریستیانو رونالدو در جزیره!

او این ۴ هت‌تریک را تنها در این ۱۹ بازی ثبت کرد، آن هم در شرایطی که فن‌نیلستروی برای ثبت این آمار ۶۵ بازی نیاز داشت. در تاریخ لیگ جزیره تنها آلن شریرر در یک فصل بیشتر از ۴ هت‌تریک ثبت کرده ( ۵ هت‌تریک در فصل ۱۹۹۵/۹۶ )

وایکینگ پپ ماشین رکورد شکن ، ارلینگ هالند پادشاه جدید جزیره

او ۲۵ گل در همین ۱۹ بازی به ثمر رسانده که سریع تر از هر بازیکنی در تاریخ این مسابقات بوده است. همچنین ستاره نروژی تا همین مقطع فصل از آقای گل های ۱۲ دوره جزیره شامل ۳ فصل آخر بیشتر گلزنی کرده. در همین ۱۹ بازی هالند از تیم های مطرحی همچون چلسی، وستهام، ساوت‌همپتون، استون ویلا، کریستال پالاس ولورهمپتون و اورتون بیشتر گلزنی کرده است.

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی اسکاتلند 2 اسپانیا 0

با این شرایط می‌توان گفت پپ، بولدوزر خودش را یافته و بدون شک در صورت تداوم همکاری این دو نفر فتح قله های موفقیت آن هم در حوزه اروپایی مهمترین هدفی است که این دو دنبال خواهند کرد و حالا باید دید در پایان این فصل به آن خواهند رسید یا برای تحققش باید مدت بیشتری صبر کنند

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.