قرعه کشی نیمه نهایی کوپا دل ری انجام شد / رئال مادرید و بارسلونا به یکدیگر رسیدند

0 886

رئال مادرید و بارسلونا باید دو مرتبه دیگر، این بار در جام حذفی اسپانیا به مصاف هم بروند.

به گزارش سرخ نیوز، لحظاتی پیش قرعه کشی جام حذفی اسپانیا موسوم به کوپا دل ری انجام شد و تیم‌های حاضر در این مرحله رقبای خود را شناختند. رئال مادرید، بارسلونا، اوساسونا و اتلتیک بیلبائو با پیروزی برابر رقبای خود، به نیمه نهایی کوپا دل ری رسیده بودند.

بر اساس قرعه‌کشی صورت گرفته در مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری، رئال مادرید مقابل بارسلونا قرار خواهد گرفت و اوساسونا به مصاف اتلتیک بیلبائو می‌رود. بازی‌های مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری به صورت رفت و برگشتی برگزار می‌شود و به این ترتیب، شاهد دو ال کلاسیکوی دیگر در ادامه فصل خواهیم بود.

قرعه کشی نیمه نهایی کوپا دل ری انجام شد / رئال مادرید و بارسلونا به یکدیگر رسیدند

طی فصل اخیر، تاکنون رئال مادرید و بارسلونا یک بار در لالیگا به مصاف هم رفتند که رئال مادرید با نتیجه ۳ بر ۱ پیروز شد و یک بار هم در فینال سوپرکاپ اسپانیا برابر هم قرار گرفتند که شاگردان ژاوی به پیروزی و قهرمانی دست یافتند. همچنین این دو تیم یک بار نیز در پیش‌فصل و دیداری تدارکاتی برابر هم قرار گرفتند که بارسلونا با نتیجه ۱-۰ برنده شد.

بیشتر بخوانید:  آخرین تمرین تیم ملی در سال ١۴٠١/ عکس یادگاری ملی‌ پوشان با «عمو موسی»

با احتساب ال کلاسیکوی باقی مانده در لالیگا که در تاریخ ۲۸ اسفند برگزار خواهد شد و دو ال کلاسیکوی جام حذفی اسپانیا، رئال مادرید و بارسلونا مجموعا ۶ بار در این فصل به مصاف هم خواهند رفت.

دیدار رفت الکلاسیکوی کوپا دل ری در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو و دیدار برگشت در ورزشگاه نیوکمپ برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.