حشره خواری دیوید بکام در مکزیک !

تعطیلات متفاوت اسطوره انگلیسی

0 53

سفر دیوید بکام برای تعطیلات به کشور مکزیک، با واکنش‌های جالب بسیاری همراه بوده است.

به گزارش سرخ نیوز، دیوید بکام برای استراحت به مکزیک بازگشته و خودش را با غذاهای محلی سرگرم کرده است. این ستاره سابق باشگاه منچستریونایتد و تیم ملی انگلیس، به 77.3 میلیون نفر دنبال کننده خود در اینستاگرام گفت که به کشور مکزیک بازگشته است. بکام 47 ساله عکسی از خود منتشر کرد که در آن در حالی که از بالکن خود مشرف به یک خیابان شلوغ بیرون می‌آید، لبخند می‌زند و می‌نویسد

“خیلی خوب است که به مکزیکو سیتی برگشتم وای من عاشق این شهر هستم.”

حشره خواری دیوید بکهام در مکزیک !

او که در پست خود صفحه رسمی اینستاگرامی آدیداس مکزیک را ضمیمه کرده بود، با واکنش این شرکت در بخش نظرات مواجه شد. این صفحه زیر این پست نوشته “سلام دیوید! خوش برگشتی!”. این در حالی است که در بخش نظرات شهروندان مکزیکی هم به حضور دیوید بکام در کشورشان واکنش خوبی نشان دادند و با اظهار نظرهای محبت ‌آمیز از وی استقبال کرده‌اند. در این چند روز بکام مطمئناً مورد استقبال گرم مردم محلی قرار گرفته است.

تالیا، خواننده و بازیگر مکزیکی هم از او به زبان بومی استقبال کرده و گفته “Esoooo” که ترجمه‌اش می‌شود “بیخیال” و به دنبال آن یک رشته ایموجی دست زدن استفاده کرده است. یکی دیگر از طرفداران بکام به شوخی گفته “آیا می‌خواهی برای بهترین تیم مکزیکوسیتی به صورت قرضی در این فصل بازی کنی؟”

چرا دیوید بکام به مکزیک رفت ؟

او در استوری‌های اینستاگرام خود فیلمی از یک آشپز را به اشتراک گذاشت که برای او غذاهای محلی درست می‌کند و زیر پست او عبارت “تازه” در کنار قلب عاشقانه‌ای که از پرچم مکزیک ساخته شده بود را نوشت. سپس او در چند اسلاید بعدی گزینه‌های غذایی‌اش در مکزیک را به نمایش گذاشت که از جمله آن یک کاسه حشره همراه با پودینگ برنج و گواکوملی بود.

حشره خواری دیوید بکهام در مکزیک !

سفر او به مکزیک اندکی پس از معرفی جدیدترین لباس تیمش صورت گرفت. بکام در معرفی این لباس از خانواده‌اش به عنوان مدل استفاده کرده بود. دیوید بکام رئیس باشگاه و یکی از بنیانگذاران باشگاه اینتر میامی است و عنوان کرده که خانواده‌اش عاشق پیراهن جدید La Noche هستند.

در تصویر اول این پست، دختر بکام، هارپر، در حال گرفتن سلفی با پیراهن صورتی و مشکی شیکی است که توسط آدیداس تولید شده است. تصویر بعدی کروز را نشان می‌دهد که لباس تیم پدرش را عاشقانه به تن می‌کند. در اسلاید بعدی خود دیوید به همراه کلاه صورتی رنگ اینتر میامی، مدل لباس تیمش شده است. رومئو که در این تیم بازی می‌کند اما در حال حاضر به صورت قرضی در برنتفورد حضور دارد، در بخش نظرات برای نشان دادن قدردانی خود، از چهره‌های ایموجی با چشمانی عاشقانه استفاده کرد.

حشره خواری دیوید بکهام در مکزیک !

الکساندر پاتو، که سال گذشته به خاطر اورلاندو سیتی، حضور در اینتر میامی را رد کرد و همچنین ستاره سرشناس NFL تام بردی به این پست دیوید بکام واکنش نشان دادند.

بیشتر بخوانید:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.