فنرباغچه به دنبال مدافع منچسترسیتی / بمب بعدی نقل و انتقالات در ترکیه می ترکد؟

یک ستاره دیگر پپ گواردیولا در آستانه جدایی

0 44

باشگاه فنرباغچه ترکیه به دنبال به خدمت گرفتن کایل واکر، مدافع منچسترسیتی است.

به گزارش سرخ نیوز، بر اساس گزارش منابع انگلیسی و ترکیه ای، کایل واکر، مدافع منچسترسیتی مورد توجه باشگاه فنرباغچه ترکیه قرار گرفته است. این بازیکن 32 ساله در فصل جاری حضور کمرنگی در ترکیب تیم گواردیولا داشت و تنها در 10 بازی لیگ برتر به میدان رفته است.

واکر دچار مصدومیت شد و از آن زمان از ترکیب اصلی پپ گواردیولا خارج شد. قرارداد این بازیکن انگلیسی در پایان فصل آینده به پایان می رسد و علامت سوال های زیادی در مورد آینده او وجود دارد.

در حال حاضر باشگاه فنرباغچه تلاش می کند تا با ارائه پیشنهادی به ارزش 6.15 میلیون پوند، شانس خود را برای جذب کایل واکر امتحان کند.

فنرباغچه به دنبال مدافع منچسترسیتی / بمب بعدی نقل و انتقالات در ترکیه می ترکد؟

فنرباغچه در حال حاضر با 44 امتیاز از 20 بازی و 4 امتیاز کمتر نسبت به گالاتاسرای صدرنشین، رقابت تنگاتنگی برای قهرمانی دارد. این تیم به دنبال تقویت خود برای پیروزی در کورس قهرمانی و بالا بردن جام است؛ جذب واکر می تواند یکی از قدم های بزرگ فنر در مسیر یاد شده باشد.

بیشتر بخوانید:  مسیر بنزما در ادامه فصل: پا جای پای رونالدو

باشگاه ترکیه ای بر اساس گزارش منابع این کشور، حاضر است تا قراردادی بلند مدت با دستمزد سالیانه خوب پیشنهاد بدهد. گفته می شود فنرباغچه طی روزهای آینده تلاش های خود برای جذب واکر را بیشتر خواهد کرد. با توجه به اینکه پنجره نقل و انتقالات ترکیه دیرتر از اروپا بسته می شود، باشگاه این کشور تا یک هفته دیگر نیز می توانند با بازیکنان مورد نظر خود قرارداد ببندند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.