مطهری : فوتبال ایران نیاز به آرامش دارد

بازی نساجی و ملوان دربی شمال کشور نیست

0 27

حمید مطهری در نشست خبری پیش از دیدار نساجی مقابل ملوان حاضر شد و پاسخگوی خبرنگاران بود.

به گزارش سرخ نیوز، حمید مطهری پیش از دیدار تیمش برابر باشگاه لوان بندر انزلی گفت: وظیفه خود می‌دانم به نمایندگی از باشگاه نساجی مازندران مراتب تسلیت‌مان را بابت حادثه تلخ زلزله خوی خدمت بازماندگان ابراز کنم. این حادثه تعدادی از هموطنان‌مان را داغدار کرد و اندوه فراوان در دل‌های‌مان جاری ساخت و هیچ کلامی توصیف‌گر آلام بازماندگان نیست. ضمن ابراز همدردی با این عزیزان و آرزوی سلامتی برای آسیب‌دیدگان، ما هم هم‌درد، هم‌بغض و کنار داغ‌دیدگان هستیم.

وی ضمن تعریف و تمجید از اسطوره فوتبال انزلی و گیلان، یادآور شد: خدا رحمت کند شادروان سیروس قایقران را که خیلی چیزها از آن مرحوم یاد گرفتم. او در تیم کشاورز هم‌بازی و مربی من بود و هر موقع وارد انزلی می‌شوم یاد آن مرحوم می‌افتم که برند معرفت و جوانمردی بود. از لحاظ فنی هم یک چهره استثنایی و ستاره‌ای بی‌بدیل در تاریخ فوتبال ایران بود. روحش شاد و جایش همیشه سبز.

بیشتر بخوانید:  مربی استقلالی به تیم ملی برگشت

سرمربی نساجی مازندران درباره بازی فردا که از آن به‌عنوان دربی شمال کشور یاد می‌شود، خاطر نشان کرد: این بازی دربی شمال نیست بلکه بازی دو نماینده فوتبال شمال کشور است که همیشه رابطه خوبی با یکدیگر داشته‌اند. هواداران نساجی در قائمشهر، ملوان را تشویق کرده‌اند و بالعکس در انزلی همین اتفاق برای نساجی افتاده است. بنابراین یک رقابت 90 دقیقه‌ای داریم و قبل و بعد از این 90 دقیقه رفیق و دوست قابل احترام هم هستیم.

مطهری در مورد تیم ملوان و بازی با این تیم تصریح کرد: ملوان با سرمربی جوان و زحمتکش خود،  مازیار زارع عملکرد خوبی در لیگ برتر داشته و تیم قابل احترامی نشان داده است. امیدوارم دو تیم یک بازی جذاب و تماشاگرپسند ارائه کنند و مردم گیلان و مازندران از تماشای آن لذت ببرند.

وی در پایان راجع به داوری دیدار تیمش برابر ملوان انزلی نیز گفت: به نظر من هم داوری و هم فوتبال ایران نیاز به آرامش دارند. ما فوتبال بازی می‌کنیم که لذت ببریم و شادی و نشاط تولید کنیم. این همه جنگ، جدال و درگیری و حاشیه قشنگ نیست. داوران هم جزو همین فوتبال هستند و باید دقت کنیم که با مصاحبه‌های خودمان آنها را تحت فشار نگذاریم. داوران هم مثل ما مربیان و شاید هم بیشتر نیاز به آرامش دارند تا راحت‌تر سوت بزنند.

بیشتر بخوانید:  سال درخشان مهدی ترابی در فوتبال ایران
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.