منچستریونایتد هافبک جدید می خواهد

هرج و مرج در ساعات پایانی نقل و انتقالات

0 83

پس از مصدومیت بد موقع کریستین اریکسن، شیاطین سرخ به دنبال جذب هافبک جدیدی هستند.

به گزارش سرخ نیوز، مصدومیت سنگین کریستین اریکسن در دیدار برابر ردینگ، کادرفنی منچستریونایتد از مدیران این تیم به قید فوریت درخواست جذب هافبکی جدید کرد و حالا شیاطین سرخ، شدیدا به دنبال جذب هافبکی جدید در ساعات پایانی پنجره نقل و انتقالات زمستانی هستند.

اریک تن‌هاخ، سرمربی هلندی منچستریونایتد، می‌داند که مصدومیت ۳ ماهه کریستین اریکسن خلاء بزرگی در ترکیب تیمش ایجاد خواهد کرد، چرا که شیاطین سرخ عملا تنها دو هافبک تراز اول یعنی کاسمیرو و برونو فرناندز را در اختیار دارند.

منچستریونایتد هافبک جدید می خواهد

اسکات مک‌تومینای در ۲۶ سالگی و پس از حدود ۲۰۰ بازی با پیراهن شیاطین سرخ همانند بازیکنی ناپخته و تازه‌کار است، فرد با عملکرد سینوسی خود همواره تردید‌هایی را ایجاد کرده، گزینه‌های جوان مانند زیدان اقبال نیز اصولا برای ادامه این فصل طولانی که منچستر در ۴ جام رقابت می‌کند قابل اتکا نیستند و دونی فن د بیک هم با مصدومیتی سنگین مواجه شده، هرچند که قبل از مصدومیت هم با افت فنی فاحشی مواجه شده بود.

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی رئال بتیس 0 منچستریونایتد 1

با این تفاسیر، منچستریونایتد به دنبال اضافه کردن حداقل یک هافبک جدید به ترکیب خود است.

ساعاتی پیش خبر رسید که منچستریونایتد برای جذب مارسل سابیتزر دست به کار شده و این هافبک اتریشی باشگاه بایرن مونیخ، آلمان را به قصد انگلیس برای عقد قرارداد با شیاطین سرخ ترک کرده است. حالا اما خبر می‌رسد که مدیران یونایتد پیگیری‌هایی در مورد شرایط هافبک‌های دیگری نیز داشته‌اند و ممکن است که در ساعات پایانی نقل و انتقالات ژانویه، برای جذب آنان هم دست به کار شوند.

حسام عوار، هافبک فرانسوی باشگاه لیون که طی فصول اخیر همواره به باشگاه‌های بزرگ دنیا لینک شده، یکی از گزینه‌ها محسوب می‌شود. خبرنگاران حوزه نقل و انتقالات گزارش داده‌اند که منچستریونایتد با قراردادی قرضی تا پایان فصل، به دنبال جذب حسام عوار است و شیاطین سرخ حتی حاضرند که پرداخت تمام حقوق او تا پایان فصل را متقبل شوند.

منچستریونایتد هافبک جدید می خواهد

دایچی کامادا، هافبک باشگاه آینتراخت فرانکفورت، دیگر گزینه منچستر برای تقویت خط هافبک است. مدیران منچستریونایتد در مورد این بازیکن ژاپنی که از ستون‌های موفقیت آینتراخت فرانکفورت طی فصول اخیر و قهرمانی این تیم در لیگ اروپا محسوب می‌شود، پرس و جوهایی برای انتقال قرضی داشته‌اند.

بیشتر بخوانید:  ژاوی : کار قهرمانی هنوز تمام نشده است

در این بین، سائول نیگز، هافبک مطرح اتلتیکومادرید نیز به منچستریونایتد پیشنهاد شد اما مدیران این تیم نسبت به جذب این بازیکن چند پسته اسپانیایی مردد هستند، چرا که او طی فصول اخیر پس از مصدومیت‌ها و یک بیماری جدی کلیوی که پشت سر گذاشت، فرسنگ‌ها از دوران اوج خود فاصله گرفته و فصل قبل هم دوران قرضی فاجعه‌باری را در چلسی گذراند.

منچستریونایتد در پروسه فروش قرار گرفته و خانواده گلیزر که مالک فعلی باشگاه محسوب می‌شوند، علاقه‌ای به هزینه برای شیاطین سرخ در این شرایط ندارند. با این حساب، منچستر در این پنجره نقل و انتقالاتی تنها به دنبال گزینه‌هایی ارزان‌قیمت و موقت، نظیر ووت وخهورست خواهد بود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.