پرسپولیس- آلومینیوم؛ نفوذ ناپذیرترین تیم های لیگ به هم رسیدند!

وضعیت دو تیم پرسپولیس و آلومینیوم پیش از دیدار فردا

0 43

مصاف پرسپولیس و مس رفسنجان را باید تقابل بهترین خطوط دفاعی لیگ برتر دانست.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، پرسپولیس در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال، میزبان تیم فوتبال آلومینیوم اراک خواهد بود. بازی پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک از ساعت 15:45 روز چهارشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. به همین بهانه نگاهی داشتیم به وضعیت دو تیم قبل از این مسابقه:

*تیم پرسپولیس با شکست هفته گذشته مقابل فولاد ۳۲ امتیازی ماند و هم اکنون در صدر قرار دارد. آلومینیوم هم پس از برتری مقابل نفت آبادان یک پله صعود کرد و با ۲۴ امتیاز در جایگاه هفتم است.

*تیم پرسپولیس در ۵ بازی آخر خود در لیگ ۳ برد، یک مساوی و یک باخت داشته است. آلومینیوم نیز ۲ برد، ۲ مساوی و یک باخت.

پرسپولیس- آلومینیوم؛ نفوذ ناپذیرترین تیم های لیگ به هم رسیدند!

*پرسپولیس و مس رفسنجان به ترتیب با ۷ و ۸ گل خورده صاحب برترین خط دفاعی لیگ هستند.

*شاگردان مهدی رحمتی هر چقدر به لحاظ دفاعی آمار خوبی دارند، در فاز هجومی عملکرد ضعیفی داشته و در طول فصل تنها ۱۲ گل زده اند؛ درست هم اندازه با نفت مسجد سلیمان قعرنشین!

بیشتر بخوانید:  اسامی داوران هفته بیست و چهارم لیگ برتر اعلام شد

*مهدی ترابی، محمدرضا آزادی و حامد پاکدل با ثبت ۲ گل در این بازی، بهترین گلزن مصاف های دو تیم به شمار می روند. دو نفر اول فهرست شانس این را دارند که بتوانند تعداد گل های خود را در دیدار پیش رو افزایش دهند.

پرسپولیس- آلومینیوم؛ نفوذ ناپذیرترین تیم های لیگ به هم رسیدند!

*به غیر از نفراتی که نام بردیم چند بازیکن دیگر از جمله کمال کامیابی نیا، میلاد سرلک (پرسپولیس) و علیرضا نقی زاده (آلومینیوم) سابقه گلزنی در بازی های دو تیم را دارند.

*سه بازیکن آلومینیوم سابقه پوشیدن پیراهن تیم مقابل را در کارنامه دارند. احسان حسینی و علیرضا خدایی در تیم های پایه پرسپولیس رشد کرده و از این تیم به فوتبال کشور معرفی شدند. محمدرضا خلعتبری هم که به تازگی شاگرد رحمتی شده در مقطعی پیراهن سرخ را بر تن داشت.

پرسپولیس- آلومینیوم؛ نفوذ ناپذیرترین تیم های لیگ به هم رسیدند!

* سعید صادقی را باید غایب بزرگ بازی پرسپولیس مقابل آلومینیوم دانست. این بازیکن به دلیل مصدومیت چند هفته ای می شود که قادر به همراهی سرخ پوشان نیست. ضمن این که به نظر می رسد پرسپولیس در این بازی هم نتواند از خرید برزیلی جدید خود استفاده کند. ناگفته نماند لئاندرو پریرا هنوز وارد ایران نشده است.

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی استقلال خوزستان 2 ون پارس اصفهان 0
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.