ادعای یک رسانه بلژیکی؛ علی قلی زاده به کاسیم پاشا پیوست

0 120

یک رسانه بلژیکی مدعی شد که علی قلی‌زاده به تیم کاسیم‌ پاشا پیوست.

به گزارش سرخ نیوز، تلاش تیم‌هایی نظیر پرسپولیس، سپاهان و استقلال برای جذب علی قلی زاده بی‌نتیجه بود و حتی فرهاد مجیدی نیز در امارات از جذب وینگر شارلوا ناامید شد چرا که این بازیکن به فوتبالش در ترکیه ادامه خواهد داد.

هر چند که پنجره زمستانی در بسیاری از کشورهای مطرح اروپایی بسته شده، اما بازار نقل و انتقالات در ترکیه همچنان و تا هفت روز دیگر باز است و قلی‌زاده برای عقد رسمی قرارداد با تیم کاسیم پاشا، مشکلی ندارد.

رسانه معروف voetbalkrant بلژیک در خبری از جدایی قطعی قلی‌زاده خبر داد و نوشت: معامله تمام شده، وینگر شارلروا پس از 23 گل و 26 پاس گل راهی خارج از کشور شد.

این رسانه در ادامه نوشته است: به ثمر رساندن 23 گل و دادن 26 پاس گل در 143 بازی. در سال‌هایی که علی قلی‌زاده برای شارلوا بازی می‌کرد، او برای تیم مهره مهمی بود و توانایی‌هایش را نشان داد، اما اکنون و به هر دلیلی، داستان او در جمع گورخرها رو به پایان است.

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی ایرلند 0 فرانسه 1

علی قلی‌زاده از سال 2018 برای شارلوا به میدان رفت، اما حالا او راهی فوتبال ترکیه شده است. کاسیم پاشا تیمی است که توانست این بازیکن را شکار کند.

طبق اخباری که از اطرافیان علی قلی‌زاده به دست رسیده، این قرارداد نهایی شده است. برخی از باشگاه‌های مطرح ایرانی نیز این وینگر را در رادار خود داشتند، اما کاسیم پاشا تیمی خواهد بود که او را به خدمت گرفته است.

همه چیز باید قبل از بسته شدن بازار نقل و انتقالات انجام شود، اما به نظر می‌رسد که این انتقال طی یک قراردادی قرضی و با گزینه خرید دائمی نهایی شود.

این در شرایطی است که چندین تیم ایرانی نیز در این پنجره زمستانی به دنبال جذب قلی‌زاده بودند که می‌توان از پرسپولیس به عنوان یکی از جدی‌ترین تیم‌های خواهان وینگر ایرانی نام برد. علاوه بر این، اتحاد کلباء نیز دیگر تیمی است که خواهان جذب قلی‌زاده بود ولی در نهایت این بازیکن ایرانی راهی لیگ ترکیه شد.

بیشتر بخوانید:  گل اول لیونل مسی در بازی آرژانتین در مقابل کوراسائو
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.