انتقال حکیم زیاش به پاری سن ژرمن لغو شد

0 59

با رد درخواست تجدیدنظر باشگاه پی اس جی، دیگر هیچ شانسی برای پیوستن حکیم زیاش به باشگاه پاریسی وجود ندارد.

به گزارش سرخ نیوز، باشگاه پاری سن ژرمن مذاکراتی را برای به خدمت گرفتن زیاش با چلسی انجام داده بود و در ساعات پایانی پنجره نقل و انتقالات زمستانی برای جذب او با این باشگاه به توافق رسید. این بازیکن شخصا علاقه زیادی به ترک استفموردبریج و حضور در پاری سن ژرمن داشت و تلاش کرد که مدیران این باشگاه را برای قبول پیشنهاد پاری سن ژرمن متقاعد کند.

درحالی که دو طرف بر سر قیمت این انتقال به توافق رسیده بودند و فرصت زیادی هم تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات در فوتبال اروپا باقی نمانده بود، اشتباه عجیب مدیران چلسی باعث شد که زیاش نتواند به صورت قانونی به پی‌اس‌جی ملحق شود. مدیران این باشگاه لیگ برتری در اقدامی عجیب سه بار مدارک اشتباهی را برای ثبت قرارداد زیاش ارسال کردند و در نهایت زمانی مدارک به درستی ارسال شد که پنجره بسته شده بود و امکان تایید قرارداد قرضی او با پی‌اس‌جی و ثبت آن وجود نداشت.

بیشتر بخوانید:  بیرانوند: مربی ایرانی جواب می‌ دهد

پی اس جی که نتوانسته بود در موعد مقرر قرارداد زیاش را ثبت کند، به اتحادیه لیگ فرانسه درخواست تجدیدنظر دارد ولی این درخواست بلافاصله رد شد تا زیاش به لندن برگردد. پی اس جی به شدت از رفتار باشگاه چلسی خشمگین است و دیگر شانسی برای این انتقال وجود ندارد. برخی منابع از عصبانیت زیاش و ناامیدی شدید او از چلسی نیز خبر داده اند و مشخص نیست شرایط او در ادامه فصل با آبی‌ها چگونه خواهد بود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.