تارتار: آمادگی کامل برای دیدار مقابل مس رفسنجان داریم

مهدی تارتار در نشست خبری پیش از بازی مقابل مس رفسنجان

0 21

مهدی تارتار در نشست خبری پیش از بازی مقابل مس رفسنجان در هفته هجدهم لیگ برتر خلیج فارس گفت از بازی با مس تجربه خوبی داریم و آمادگی کامل برای این دیدار را داریم.

به گزارش سرخ نیوز، مهدی تارتار پیش از دیدار با مس رفسنجان اظهار داشت:

پیش از اینکه درباره بازی صحبت کنم، جا دارد زلزله شهرستان خوی را خدمت همه هموطنان عزیز تسلیت بگویم و با مردم خوب‌مان در شهرستان خوی همدردی کنیم. امیدوارم که مسئولین رسیدگی لازم را داشته باشند. مردم در شرایط سختی هستند و سرما آن‌ها را اذیت می‌کند. امیدوارم رسیدگی خوب باشد و از این شرایط خارج شوند.

او سپس درخصوص تقابل با مس رفسنجان گفت:

مثل اکثر بازی‌ها، بازی سختی برای هر دو تیم است. تقریباً دو تیم نزدیک به هم هستند. ما دو بازی با تیم قابل احترام مس انجام دادیم و هر دو بازی هم خیلی نزدیک بود. تجربه خوبی از این دو بازی داریم و آمادگی کامل برای مسابقه داریم.

تارتار ادامه داد:

چند بازیکن مصدوم و محروم هستند اما بقیه بازیکنان شرایط خوبی دارند. خیلی امیدواریم که بتوانیم با توجه به نتایج بدمان در هفته‌های گذشته، این بازی را به خوبی پشت سر بگذاریم و دست پر به اصفهان برگردیم.

سرمربی ذوب آهن درباره غایبان این تیم برای بازی فردا گفت:

پویا پورعلی و محمدرضا سلیمانی محروم هستند و دو سه مصدوم هم داریم که کادر پزشکی تلاش می‌کند که آن‌ها را برساند. انشالله که برسند و مشکلی نباشد.

بیشتر بخوانید:  حضور علیرضا جهانبخش در تیم منتخب هفته لیگ اروپا + عکس
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.