مسابقات کشتی زاگرب کرواسی / یونس امامی به فینال رسید

مسابقات کشتی کرواسی

0 929

مسابقات کشتی زاگرب کرواسی در حال برگزاریست و یونس امامی دقایقی پیش موفق شد تا با پیروزی مقابل فضلی اریلماز به فینال برسد.

به گزارش سرخ نیوز، طبق برنامه مسابقات کشتی زاگرب ، یونس امامی نماینده تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در وزن 74 کیلوگرم امروز چهارشنبه 12 بهمن 1401 روی تشک رفت.

در اولین کشتی امروز یونس امامی موفق شد با نتیجه 10-1 کوجیرو شیگا، حریف ژاپنی خود را از پیش رو بردارد. در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات کشتی آزاد کرواسی، امامی مقابل تیموراز سالکازانوف از اسلواکی قرار گرفت و موفق شد با نتیجه ۵-۰ از سد این کشتی گیر عبور کند. کشتی گیر کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی موفق شد با نتیجه 7-3 جوزف لاوالی از آمریکا را شکست دهد. در ادامه عملکرد عالی و نتایج یونس امامی در کشتی آزاد، در دیدار نیمه نهایی مسابقات کشتی رنکینگ کرواسی، این یونس امامی بود که توانست با برتری  3-2 مقابل فضلی اریلماز از ترکیه به فینال این رقابت ها برسد.

حریف فینال یونس امامی، جیسون مایکل آمریکایی خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  کشتی گیری که باید مدال جهانی اش را پس بدهد

ببینید: ویدیو خلاصه کشتی یونس امامی و جوزف لاوالی

  • تکمیلی :

مسابقه فینال کشتی یونس امامی مقابل جیسون مایکل از آمریکا با شکست ۳-۳ نمایند کشورمان به دلیل امتیاز درشت حریف به پایان رسید تا بدین ترتیب یونس امامی به مدال نقره مسابقات کشتی آزاد کرواسی دست پیدا کند.

خلاصه کشتی یونس امامی و جیسون مایکل نولف – فینال کشتی زاگرب کرواسی

ویدیو خلاصه کشتی یونس امامی در فینال مسابقات کشتی زاگرب کرواسی – کلیک کنید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.