نتیجه بازی پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک / زور سرخ ها به داور نرسید

پرسپولیس 0 - آلومینیوم اراک 0

0 145

نتیجه بازی پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک در هفته هجدهم لیگ ایران ، تساوی بدون گل بود.

به گزارش سرخ نیوز، بازی پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک در چارچوب دیداری از هفته هجدهم لیگ برتر خلیج فارس برگزار شد و سرخپوشان تهران با اشتباهات بسیار داوری، بالاجبار به تقسیم امتیازات رضایت دادند.

نتیجه بازی پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک

نتیجه بازی پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک ، تساوی تیم یحیی گل محمدی بود. پرسپولیس که از امتیاز میزبانی در ورزشگاه آزادی و حضور تماشاگران خود بهره می‌برد، بازی را به خوبی آغاز کرده بود اما با یک تصمیم اشتباه و اخراج علیرضا بیرانوند، در همان نیمه اول ده نفره شد. تمام کارشناسان داوری اخراج بیرانوند را اشتباه دانستند. داور همچنین سه صحنه مشکوک به پنالتی را به سود پرسپولیس اعلام نکرد و با اعلام خطاهای عجیب مثل توپی که به شانه اسماعیلی‌فر برخورد کرد ولی هند تشخص داده شد، بازیکنان پرسپولیس را تحت فشار قرار داده بود.

آلومینیوم اراک هم دو موقعیت خوب داشت که ضربه سر احسان حسینی با اختلاف کم از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت و گل محمدرضا آزادی به دلیل خطای این بازیکن روی احمد گوهری، مردود اعلام شد.

بیشتر بخوانید:  سامان فلاح از ICU به بخش بیمارستان منتقل شد

پرسپولیس با این تساوی ۳۶ امتیازی شد و صدر جدول لیگ برتر را از دست داد. سپاهان با پیروزی ۴-۱ برابر گل گهر سیرجان و تفاضل گل بهتر، در صدرنشین شد.

ببینید: خلاصه بازی پرسپولیس 0 آلومینیوم اراک 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.