گل محمدی : نمی گذارند پرسپولیس قهرمان شود چون من سرمربی این تیمم

مردم پشت پرسپولیس هستند

0 338

یحیی گل محمدی با توپ پر به نشست خبری پس از بازی پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک رفت.

به گزارش سرخ نیوز یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس با اظهاراتی بسیار تند و بی سابقه در نشست خبری پس از بازی پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک، اعلام کرد که از هفته آینده تیم امید پرسپولیس را به زمین خواهد فرستاد و با تیم بزرگسالان به مصاف حریفان نخواهد رفت.

پرسپولیس جام شرف را برده است ، نیازی به جام فلزی نداریم

یک سال هم شکایت کنید فایده ندارد، به نام خدا، خدمت شما دوستان عزیز سلام عرض می‌کنم. قضیه اصلا فوتبالی پیش نمی‌رود. متاسفانه اتفاقات خیلی بودار، مشکوک و…. است. شاید اگر من سرمربی این تیم نبودم، این اتفاقات نمی‌افتاد. آقای تاج گوش کنید، آقای افشاریان، آقایان سازمان لیگ، اقای مهدی، آقای درویش. ما جام اصلی را هفته هفتم (دیدار پرسپولیس مقابل تراکتور) گرفتیم. این جام‌های فلزی را زیاد در باشگاه داریم و احتیاجی به آن نداریم. ما جام شرف را بردیم و بازیکنان ما ثابت کردند بهترین هستند. ثابت کردند باشرفند.

بیشتر بخوانید:  ژاوی : کار قهرمانی هنوز تمام نشده است

از هفته بعد با تیم امیدها به زمین می رویم

یک سال و نیم من با این تیم قرارداد دارم و هیچکس نمی‌تواند من را از این تیم تکان دهد، هیچکس. نه آقای درویش و نه آقای هیئت مدیره؛ چون مردم پشت این تیم هستند. من یک سال و نیم جام نمی‌گیرم؛ هواداران عزیز، من عذرخواهی می‌کنم از تک‌تک‌تان و می‌دانم چه حس و حالی دارید. در این مدت از جام خبری نیست. از هفته بعد با تیم امید می‌روم مسابقات، مگر اینکه حکم اخراج من را از بالا بالاها بدهند که آقا برش دارید، از باشگاه ما این اتفاق نخواهد افتاد. متاسفانه در این هفته‌های اخیر اتفاقاتی هم در داخل تیم و هم در بیرون تیم می‌افتد و این هم وضع داوری است.

گل محمدی : نمی گذارند پرسپولیس قهرمان شود چون من سرمربی این تیمم

پرسپولیس حکومتی نیست و مردم پشتش هستند

می‌دانند چه کسی را بگذارند؛ وقتی اسم آقای منصوریان آمد و کسی از من پرسید، من فقط سر تکان دادم. می‌دانند چه کسی را باید بگذارند. واقعا جای تاسف دارد برای کسانی که تصمیم گرفتند که این اتفاق برای پرسپولیس بیفتد. یک سری چیزها بین پرسپولیس و مردم است که نمی‌توانید از این تیم بگیرید. شاید جام را بگیرید اما شرف و غیرت و مردانگی تیم را نمی‌توانید بگیرید. مردم پشتش هستند، این تیم حکومتی نیست و مردمی است. حالا بزنید و بکوبید اما همه چیز مشخص است برای مردم. هیچ اتفاقی برای این تیم نخواهد افتاد. خودتان را خراب می‌کنید و مهر مردم را از دل می‌برید. من صحبت فوتبالی زیاد ندارم. همین جور ادامه می‌دهیم و با امیدها به مسابقات خواهیم رفت تا ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد.

بیشتر بخوانید:  از کیم کارداشیان تا شارلیز ترون ؛ همه دختران توپچی !

نمی خواهند پرسپولیس قهرمان شود

هیچکس اراده‌ای ندارد که یک تیم خاص قهرمان شود، اراده این است که پرسپولیس قهرمان نشود چون من سرمربی این تیم هستم. خسته نباشید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.