پاداش نقدی وحشتناک وزیر عربستان به بازیکنان الهلال

0 83

وزیر ورزش عربستان به هر بازیکن الهلال بعد از صعود به فینال جام جهانی باشگاه‌ها شش میلیارد تومان پاداش داد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از کوره، در نیمه نهایی جام جهانی باشگاه‌ها شب گذشته الهلال عربستان در دیدار برابر فلامینگو برزیل به پیروزی 3 بر 2 دست پیدا کرد تا راهی فینال شود. وزیر ورزش عربستان به خاطر این تاریخ‌سازی بازیکنان الهلال پاداش ویژه‌ای را برای آن‌ها در نظر گرفت.

عبدالعزیر بن ترکی، وزیر ورزش عربستان، اعلام کرد که به هر بازیکن الهلال عربستان به خاطر این تاریخ‌سازی در جام جهانی باشگاه‌ها ۵۰۰ هزار ریال عربستان (نزدیک به شش میلیارد تومان) پاداش خواهد داد.

این برای نخستین بار است که یک نماینده از عربستان به فینال جام جهانی باشگاه‌ها راه پیدا می‌کند و این باعث خوشحالی زیاد سران فوتبال در این کشور شده است.

فهد بن نافل، رئیس باشگاه الهلال، هم در واکنش به صعود  تیمش به فینال گفت: این دستاورد تاریخی را به ملک سلمان، بن سلمان ولیعهد و هیات مدیره باشگاه تبریک می‌گویم. ما بسیار خوشحال هستیم که چنین دستاوردی داشته‌ایم. به نایب‌قهرمانی راضی نخواهیم شد و به دنبال قهرمانی در این رقابت‌ها هستیم.

بیشتر بخوانید:  گل سوم پرسپولیس مقابل هوادار توسط عیسی آل کثیر

شاهزاده ولید بن طلال، عضو افتخاری باشگاه الهلال، هم به خاطر راهیابی این تیم به فینال جام‌ جهانی باشگاه‌ها به هر بازیکن یک میلیون ریال سعودی معادل ۱۲ میلیارد تومان پاداش داد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.