همراه با نتایج زنده آرنولد کلاسیک 2023 / قهرمانی سمسون دائودا در دسته آزاد
با آغاز آرنولد کلاسیک 2023 شاهد رقابت بسیاری از نام های شناخته شده رشته بدنسازی در این مسابقات هستیم؛ نتایج زنده آرنولد کلاسیک 2023 را در این صفحه دنبال کیند.
کدخبر (150164) |
12 اسفند 1401 | ساعت 17:04
0
225
با آغاز آرنولد کلاسیک 2023 شاهد رقابت بسیاری از نام های شناخته شده رشته بدنسازی در این مسابقات هستیم؛ نتایج زنده آرنولد کلاسیک 2023 را در این صفحه دنبال کیند.
به گزارش سرخ نیوز، رقابت های آرنولد کلاسیک 2023 از روز 11 اسفند 1401 در سالن در Batelle مرکز همایشهای بزرگ کلمبوس آغاز شد. در واقع این اولین مسابقه حرفهای بخش آزاد مردان در تقویم بدنسازی سال 2023 محسوب میشود. حضور بدنسازان بزرگی چون بیگ رامی ، نیک واکر ، سمسون دائودا و اندرو جکد باعث شده برای جذابیت های این مسابقات افزوده شود؛ آرنولد کلاسیک بعد از مستر المپیا معتبرترین مسابقات بدنسازی دنیاست.
نتایج زنده آرنولد کلاسیک 2023
سی و پنجمین دوره از مسابقات فستیول ورزشی آرنولد (آرنولد کلاسیک) از 11 تا 14 اسفند برگزار شد.نتایج دسته آزاد آرنولد کلاسیک 2023
پیش داوری دسته آزاد از ساعت 3:30 بامداد شنبه آغاز شد و تا ساعت 6 بامداد ادامه داشت. فینال این دسته از ساعت 3:30 تا 6:30 بامداد یکشنبه 14 اسفند برگزار شد. شرکت کنندگان دسته آزاد: فینال: نفر اول — سمسون دائودا (جایزه 300 هزار دلاری) نفر دوم — نیک واکر (جایزه 120 هزار دلاری) نفر سوم — اندرو جکد (جایزه 70 هزار دلاری) نفر چهارم — بیگ رامی (جایزه 37 هزار و 500 دلاری) نفر پنجم —شان کلاریدا (جایزه 20 هزار دلاری) نفر ششم — آکیم ویلیامز (جایزه 12 هزار و 500 دلاری) نفر هفتم — ویلیام بوناک (جایزه 2 هزار دلاری) نفر هشتم — جاستین رودریگز (جایزه 2 هزار دلاری) نفر نهم — کمال الگارگنی (جایزه 2 هزار دلاری) نفر دهم — پاتریک مور (جایزه 2 هزار دلاری)نتایج پیش داوری: گروه اول (5 نفر برتر):
- بیگ رامی
- اندرو جکد
- نیک واکر
- شان کلاریدا
- سمسون دائودا
- ویلیام بوناک
- کمال الگارگنی
- پاتریک مور
- جاستین رودریگز
- آکیم ویلیامز
- بیگ رامی
- آکیم ویلیامز
- شان کلاریدا
- ویلیام بوناک
- اندرو جکد
- نیک واکر
- سمسون دائودا
نتایج دسته فیزیک کلاسیک آرنولد کلاسیک 2023
پیش داوری دسته فیزیک کلاسیک از ساعت 21 جمعه 12 اسفند آغاز شد و تا ساعت 23 ادامه داشت. فینال این دسته از ساعت 3:30 تا 6 بامداد شنبه 13 اسفند برگزار شد. فینال: نفر اول — رامون دینو (جایزه 60 هزار دلاری) نفر دوم — اورس کالچینسکی (جایزه 30 هزار دلاری) نفر سوم — الکس کامبرونرو (جایزه 20 هزار دلاری) نفر چهارم — مایک سامرفیلد (جایزه 7 هزار دلاری) نفر پنجم —کورج اوپارا (جایزه 4 هزار دلاری) نفر ششم — جونیور جاوورسکی (جایزه 2 هزار دلاری) نفر هفتم — جیسون براوننتایج پیش داوری: گروه اول (4 نفر برتر):
- الکس کامبرونرو
- اورس کالچینسکی
- رامون دینو
- مایک سامرفیلد
- جیسون براون
- جونیور جاوورسکی
- کورج اوپارا
نتایج دسته فیزیک مردان آرنولد کلاسیک 2023
پیش داوری دسته فیزیک کلاسیک از ساعت 21 شنبه 13 اسفند آغاز شد و تا ساعت 23 ادامه داشت. فینال این دسته از ساعت 3:30 تا 6:30 بامداد یکشنبه 14 اسفند برگزار شد. فینال: نفر اول — ارین بنکس (جایزه 10 هزار دلاری) نفر دوم — دیوگو مونته نگرو (جایزه 6 هزار دلاری) نفر سوم — امانوئل هانتر (جایزه 4 هزار دلاری) نفر چهارم — ویکتور چاوز (جایزه 3 هزار دلاری) نفر پنجم —کارلوس دی اولیورا (جایزه هزار و پانصد دلاری) نفر ششم — ادوان پالمیرا (جایزه هزار و پانصد دلاری) نفر هفتم — یوسف جودی نفر هشتم — خوان مانوئل گومز نفر نهم — مایرون گریفیننتایج پیش داوری: گروه اول (5 نفر برتر):
- دیوگو مونته نگرو
- کارلوس دی اولیورا
- امانوئل هانتر
- ویکتور چاوز
- ارین بنکس
- یوسف جودی
- ادوان پالمیرا
- مایرون گریفین
- خوان مانوئل گومز
- ارین بنکس
- دیوگو مونته نگرو
نتایج دسته فیتنس آرنولد کلاسیک 2023
پیش داوری دسته فیتنس از ساعت 21 جمعه 12 اسفند آغاز شد و تا ساعت 23 ادامه داشت. فینال این دسته از ساعت 3:30 تا 6 بامداد شنبه 13 اسفند برگزار شد. فینال: نفر اول — آریل خدر (جایزه 25 هزار دلاری) نفر دوم — ژاکلین بیکر (جایزه 13 هزار دلاری) نفر سوم — میشل فردا منساه (جایزه 8 هزار دلاری) نفر چهارم — آلیسون کرامر (جایزه 5 هزار دلاری) نفر پنجم — ترا پلوم (جایزه 3 هزار دلاری) نفر ششم — تیفانی چندلر (جایزه 2 هزار دلاری) نفر هفتم — تامارا وان نفر هشتم — مینا پاژولاتی نفر نهم — کریستین پوپنتایج پیش داوری: گروه اول (4 نفر برتر):
- میشل فردا منساه
- ژاکلین بیکر
- آلیسون کرامر
- آریل خدر
- کریستین پوپ
- تیفانی چندلر
- تامارا وان
- مینا پاژولاتی
- ترا پلوم
- ژاکلین بیکر
- آریل خدر
نتایج دسته زنان آرنولد کلاسیک 2023
پیش داوری دسته فیزیک کلاسیک از ساعت 21 شنبه 13 اسفند آغاز شد و تا ساعت 23 ادامه داشت. فینال این دسته از ساعت 3:30 تا 6:30 بامداد یکشنبه 14 اسفند برگزار خواهد شد. فینال: نفر اول — لائورالی چاپاندوس (جایزه 10 هزار دلاری) نفر دوم — مارین بلانکیسکو (جایزه 6 هزار دلاری) نفر سوم — جنیفر دوری (جایزه 4 هزار دلاری) نفر چهارم — اشلی کالتواسر (جایزه 3 هزار دلاری) نفر پنجم — رومینا باسوالدو (جایزه هزار و 500 دلاری) نفر ششم — ایوانا اسکاندار (جایزه هزار و 500 دلاری) نفر هفتم — الی فرناندز نفر هشتم — اوکانچی اونیجیاکا نفر نهم — آلسیا فاچیننتایج پیش داوری: گروه اول (4 نفر برتر):
- لائورالی چاپاندوس
- مارین بلانکیسکو
- اشلی کالتواسر
- جنیفر دوری
- رومینا باسوالدو
- ایوانا اسکاندار
- آلسیا فاچین
- الی فرناندز
- اوکانچی اونیجیاکا
نتایج دسته ولنس آرنولد کلاسیک 2023
پیش داوری دسته فیتنس از ساعت 21 جمعه 12 اسفند آغاز شد و تا ساعت 23 ادامه داشت. فینال این دسته از ساعت 3:30 تا 6 بامداد شنبه 13 اسفند برگزار شد. فینال: نفر اول — کاساندرا گیلیس (جایزه 7 هزار دلاری) نفر دوم — آنجلا بورگس (جایزه 4 هزار دلاری) نفر سوم — رایان فوگال (جایزه 3 هزار دلاری) نفر چهارم — الکسیس آدامز (جایزه 2 هزار دلاری) نفر پنجم — ماریسا اندروز (جایزه هزار دلاری) نفر ششم — آندریا هرنکو (جایزه هزار دلاری) نفر هفتم — آماندا بورنت نفر هشتم — سانی اندروز نتایج پیش داوری: گروه اول (4 نفر برتر):- آنجلا بورگس
- الکسیس آدامز
- کاساندرا گیلیس
- رایان فوگال
- ماریسا اندروز
- سانی اندروز
- آماندا بورنت
- آندریا هرنکو
- آنجلا بورگس
- کاساندرا گیلیس
نتایج دسته ویلچر آرنولد کلاسیک 2023
فینال این دسته از ساعت 21:00 تا 23:00 شنبه 13 اسفند برگزار شد. فینال: نفر اول — هارولد کلی نفر دوم — تروی جونز نفر سوم — بردلی بتس نفر چهارم — ووی بلفورت نفر پنجم — جیمز برگر نفر ششم — تیم کالدولپیشنهاد سرخ نیوز
در حال دریافت...
افزودن دیدگاه
دیدگاه کاربران