تباس علیه بارسلونا ؛ همه لالیگا جلوی بلوگرانا ایستاده اند

در بدترین روزهای تاریخ فوتبال اسپانیا به سر می‌بریم

0 41

خاویر تباس، رئیس لالیگا در مورد شکایت تیم های لالیگایی علیه بارسلونا و توضیحات خوان لاپورتا صحبت هایی را مطرح کرد.

به گزارش سرخ نیوز، بارسلونا به پرداخت 6.6 میلیون یورو به انریکز نگریرا، نایب رئیس سابق کمیته داوران اسپانیا، بین سال‌های 2001 تا 2018 متهم است و دادستانی علیه این باشگاه رسما شکایت کرده است. این پرونده هر روز نیز ابعاد تازه‌تری پیدا می‌کند. یکشنبه رئال مادرید اعلام کرد که از بارسلونا جداگانه شکایت می‌کند و خوان لاپورتا، رئیس بارسا، در واکنش گفت که کمپینی در اسپانیا علیه بارسا به راه افتاده و همه درگیر آن هستند. او بارسا را بی‌گناه عنوان کرد که در این قضیه تک افتاده است.

خاویر تباس، رئیس لالیگا، در مورد شکایت رئال از بارسا گفت:

 «این حق رئال مادرید است. ما و چندین باشگاه دیگر نیز شکایتی جداگانه تنظیم کرده‌ایم. رئال نیز همان راهی را می‌رود که ما و دادستانی خواهیم رفت.»

تباس علیه بارسلونا ؛ همه لالیگا جلوی بلوگرانا ایستاده اند

تباس درباره حملات شدید خوان لاپورتا به شاکیان بارسا اذعان داشت: 

«تاسف‌آور است. او به جای توضیح دادن و شفاف‌سازی، فقط انتقاد می‌کند. چیزی که من را نگران می‌کند همین موضوع است که لاپورتا به جای توضیح دادن در مورد این رسوایی، تاکتیک حمله به شاکیان را انتخاب کرده است. در بدترین روزهای تاریخ فوتبال اسپانیا به سر می‌بریم. این قضیه نه تنها باعث بی‌آبرویی بارسا که تمام فوتبال اسپانیا شده است. انتظار ما این است که تحقیقات به کامل‌ترین شکل ممکن انجام شود و همه خاطیان مجازات شوند. اگر هم بارسا بی‌گناه است که اعلام شود و ما از این حکم نیز استقبال می‌کنیم. طبعا تبرئه بارسلونا به سود فوتبال اسپانیا خواهد بود.»

بیشتر بخوانید:  پیوستن مسی به الهلال تا 48 ساعت دیگر نهایی می شود! + عکس
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.