مدارک جدید تخلفات یوونتوس در اختیار یوفا / دردسر تازه برای بانوی پیر

0 31

اتحادیه فوتبال اروپا به اسناد جدیدی درباره اتهامات نسبت داده شده به بانوی پیر در پرونده تخلفات مالی این باشگاه دست پیدا کرده است.

به گزارش سرخ نیوز، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) از طریق دادستانی شهر تورین به اسنادی جدید درباره پرونده تخلفات مالی باشگاه یوونتوس دسترسی پیدا کرده است.

در پی متهم شدن یوونتوس به پرداخت‌های زیرمیزی به بازیکنانش در سال‌های 2020 و 2021، یوفا نیز از روز نخست ماه دسامبر سال 2022 پرونده‌ای را برای رسیدگی به تخلفات احتمالی این باشگاه به جریان انداخت که در همین راستا اکنون مستندات جدیدی در اختیار این سازمان قرار گرفته است.

چیزی که به یوفا مربوط می‌شود و روی آن تمرکز کرده، تراز مالی باشگاه یوونتوس است. یوفا در سال‌های 2020 و 2021 با توجه به کاهش شدید درآمد باشگاه‌ها به دلیل شیوع کرونا و از دست دادن منابع مالی مانند بلیت‌فروشی، از سخت‌گیری‌ها خود برای اعمال قانون بازی جوانمردانه مالی کاست، اما اتهاماتی که به یوونتوس نسبت داده شده بدان معناست که این باشگاه از معافیت‌های در نظر گرفته شده از سوی یوفا هم سوءاستفاده کرده است.

بیشتر بخوانید:  واکنش حبیب نورماگومدوف به خداحافظی زلاتان ابراهیموویچ ؛ او یک افسانه بود

طبق گزارش نشریه گاتزتا، یوفا از چند ماه قبل با دادستانی تورین در ارتباط بوده و اکنون مدارکی جدید در دست دارد که می‌تواند روی رأی نهایی درباره پرونده باشگاه ایتالیایی تأثیرگذار باشد.

یوونتوس تاکنون به دلیل اتهامات نسبت داده شده به این تیم، با کسر 15 امتیاز مجازات شده است، اما این احتمال وجود دارد که مجازات‌های دیگری هم برای این باشگاه در نظر گرفته شود. یوفا نیز اگر به این نتیجه برسد که یوونتوس تراز مالی‌اش را با اعلام ارقام غیرواقعی درباره دخل و خرج‌هایش دستکاری کرده است، برای بانوی پیر مجازات‌هایی جداگانه همچون محرومیت از شرکت در رقابت‌های اروپایی در نظر خواهد گرفت.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.