استیون ژانگ : من دوست دارم در مرحله یک چهارم نهایی با میلان رو به رو شویم

0 57

استیون ژانگ، رئیس چینی باشگاه اینتر می‌گوید از سناریوی رویارویی با رقیب همشهری، میلان، در مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا استقبال می‌کند.

به گزارش سرخ نیوز، استیون ژانگ، رئیس باشگاه اینتر، می‌گوید دوست دارد میلان حریف بعدی تیمش در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باشد.

اینتری‌ها شب گذشته (سه‌شنبه) در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، به پورتو اجازه ندادند دروازه‌‌شان را باز کند و به این ترتیب، به‌لطف پیروزی یک بر صفر دور رفت، در جمع هشت تیم برتر مسابقات قرار گرفتند.

این اولین بار طی 12 سال اخیر است که اینتر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد و باتوجه به قوانین قرعه‌کشی این مرحله – حذف محدودیت‌های رویارویی دو تیم از یک کشور – ممکن است نراتزوری با میلان روبه‌رو شود.

استیون ژانگ در پاسخ به این سؤال که آیا از روبه‌رو شدن اینتر با میلان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا استقبال می‌کند، گفت:

هدف ما این است که تا مراحل پایانی تمام تورنمنت‌هایی که در آن حضور داریم، حضور داشته باشیم. این یعنی جام‌های بیشتر. بعد از هفت سال (از ورود خانواده ژانگ به اینتر) به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان راه یافته‌ایم و این یک دستاورد احساسی است. این یعنی که در مسیر درستی قدم برداشته‌ایم، چه در داخل و چه در خارج از زمین بازی و همه دارند نهایت تلاش‌شان را انجام می‌دهند. تمام تیم‌های راه‌یافته به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان قدرتمند هستند، اما با نگاهی به آمار هفت فصل گذشته، متوجه می‌شوید که دربی میلان همیشه پرحرارت‌ترین بازی بوده است. پس، بله من دوست دارم که در مرحله یک چهارم نهایی با میلان روبه‌رو شویم.

قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا روز جمعه برگزار می‌شود و در این مرحله، محدودیت‌های دور قبلی ازجمله عدم رویارویی نمایندگان یک کشور یا تیم‌های یک گروه وجود نخواهد داشت. اگر میلان و اینتر با یکدیگر روبه‌رو شوند، تعداد رویارویی‌های آن‌ها در این فصل، به پنج مورد افزایش پیدا خواهد کرد. آن‌ها علاوه‌بر دو دربی سری A، در ماه ژانویه نیز در شهر ریاض عربستان، سوپرجام ایتالیا را برگزار کردند که آن بازی را اینتر برد و قهرمان شد. این درحالی است که میلان آخرین نبردهای اروپایی دو تیم شهر میلان در نیمه‌نهایی فصل 03-2002 و یک چهارم نهایی فصل 05-2004 را برد.

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی رئال مادرید 1 اتلتیک بیلبائو 1
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.