حمله ارلینگ هالند به رکورد های اروپا

رکورد های ستاره نروژی سیتی

0 143

ارلینگ هالند با آمار بی نظیر خود در لیگ قهرمانان اروپا و گلات دیشب مقبال لایپزیش، رکورد ها را یکی پس از دیگری شکست.

به گزارش سرخ نیوز، در راستای برگزاری دور اول مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا دو تیم منچسترسیتی و لایپزیش به مصاف هم رفتند که این بازی، بیشتر به جشنواره گل شاگردان پپ گواردیولا شبیه بود تا یک مسابقه فوتبال. مرد اول کارناوال قدرتنمایی سیتیزن‌ها، بچه غول آنها، ارلینگ هالند بود که با گلات خود یورشی جانانه به تمام رکوردها و آمار و ارقام فوتبال اروپا برد.

ببینید: خلاصه بازی منچسترسیتی ۷ لایپزیش ۰

ارلینگ هالند با زدن دو گل اول از پنج گل خودش در این مسابقه به رکورد ۳۰ گل زده در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا رسید. این در شرایطی رقم خورد که او با تنها انجام ۲۵ بازی و در سن ۲۳ سالگی موفق به ثبت این آمار شده است تا در یک شب و یکجا به رکورد سریعترین و جوانترین فردی که موفق به ثبت ۳۰ گل در لیگ قهرمانان اروپا شده دست پیدا کند. او همچنین با گلاتی که ثبت کرد نام خودش را در کنار لوییز آدریانو و لیونل مسی به عنوان تنها بازیکنانی که در UCL موفق به زدن ۵ گل در یک بازی شدند جاودان کرد.

بیشتر بخوانید:  گل سوم استقلال مقابل نساجی توسط محمد محبی

بچه غول نروژی منچستر سیتی تنها با انجام ۲۵ بازی در لیگ قهرمانان اروپا موفق به ثبت ۳۳ گل شده که در نوبه خود آماری شگفت انگیز استو با توجه به سن و سال و موقعیت او برای بازی در تیم هایی که شرایط حضور و صعود در مراحل بالای لیگ قهرمانان را دارند اصلا بعید نیست طی چند سال آینده تمام رکورد هایی که در اختیار مسی و رونالدو، دو سوپراستار فوتبال اروپا بودند به چنگال هالند بیوفتد و ظاهراً با توجه به عطش فوق‌العاده ارلینگ هالند باید او را آقای جدید لیگ قهرمانان اروپا بدانیم.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.