غول کش جدید اروپا ، این شما و این ساسولوی آلسیو دیونیزی

0 32

تیم ساسولو در این فصل سری آ ایتالیا توانسته است بدرخشد. اما باید دید که آیا این پیروزی‌های پی در پی این تیم، در فصول بعدی هم ماندگار است؟

به گزارش سرخ نیوز، در جریان برگزاری مسابقات سری آ ایتالیا، تیم رم به هدایت ژوزه مورینیو، سرمربی مطرح پرتغالی، با نتیجه سنگین و پر گل ۴ بر ۳ مغلوب ساسولو شد. البته این برد پرگل، نخستین پیروزی کوبنده شاگردان آلسیو دیونیزی در مسابقات این فصل نبود.

ساسولو تقریباً ۴۰ روز پیش، در مقابل میلان و اتفاقاً در استادیوم سن‌سیرو، یکی از سنگین‌ترین شکست‌های خانگی تاریخ میلان را با ۵ کل رقم زد و حالا با تکرار این بردهای پرگل و صدالبته، ارائه بازی‌های جذاب و چشم‌نواز که قریب به اکثر آن‌ها هم پرگل از آب درمی‌آیند، نظرات فوتبال دوستان را به خود جلب کرده است.

شاید نزدیک‌ترین تیم به کسب قهرمانی سری آ غیر از شش تیم مطرح این لیگ، آتالانتا دو فصل قبل بود که البته آن هم بادی بهاری بود، با عمر کم، و حالا باید منتظر ماند و دید که ساسولوی غول‌کش آلسیو دیونیزی می‌تواند فرم خوب این فصلش را در فصل بعد هم ارائه دهد و تبدیل به یک مدعی برای اسکودتو شود یا همانند خیل عظیم تیم‌های سری آ، فقط در باد یک اوج‌گیری مقطعی خوابیده‌اند.

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی اودینزه 0 یوونتوس 1
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.