لیورپول و رئال مادرید، جدالی به اندازه ۲۰ لیگ قهرمانان اروپا

0 77

رئال مادرید در سال‌ های اخیر مراحل حذفی لیگ قهرمانان اروپا سابقه پیروزی‌ های زیادی مقابل حریفان داشته لیورپول می‌ تواند مورد بعدی باشد.

به گزارش سرخ نیوز، در جریان برگذاری دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، امشب دو تیم لیورپول و رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف هم خواهند رفت، دو تیمی که جزو پرافتخارترین باشگاه های اروپا در این تورنومنت معتبر هستند و از مجموع ۴۳ دوره برگذاری لیگ قهرمانان اروپا روی هم ۲۰ بار جام را به خانه بردند.

دیدار رفت دو تیم لیورپول و رئال مادرید در آنفیلد با نتیجه پنج بر دو به نفع شاگردان کارلو آنچلوتی به اتمام رسید تا پیغامی واضح یه لیورپول برسد، برای صعود باید دست به یک ماموریت غیرممکن بزنید. البته لیورپول این دست ماموریت های غیرممکن را قبلاً هم ممکن کرده است. سال ۲۰۰۵ و جهنم استانبول برای میلان، کامبک سال ۲۰۱۶ آنها مقابل دورتموند و بازگشت باشکوه آن‌ها مقابل بارسلونا در آنفیلد نمونه هایی از شگرد قرمزهای بندر لیورپول در بازگشت از قعر جهنم بوده است.

بیشتر بخوانید:  ستاره آرژانتینی به لیورپول می‌رود؟

هر دو تیم لیورپول و رئال مادرید تقریبا در لیگ های داخلی شانسی برای قهرمانی ندارند و صرفا برای رتبه‌های بهتر میجنگند و این احتمال هم در مورد دو تیم زیاد است که فصل آینده مربیان فعلی خودشان را روی نیمکت تیمشان نداشته باشند پس لیگ قهرمانان این فصل برای هر دو تیم تبدیل به آخرین سنگری شده که شاید آخرین سکانس های جنتلمن های روی نیمکتشان را با شیرینی ضبط کند و باید صبر کرد و دید رئال با همان پرستیج همیشگی و اروپایی خودش به مرحله بعد می‌رسد یا این لیورپول است که بار دیگر معجزات فوتبال را به نمایش می‌گذارد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.